La reina del flow 2: obejrzyj oficjalny zwiastun, jest świetnie!


Oficjalny zwiastun drugiego sezonu La reina del flow wprawił w osłupienie wszystkich fanów


Popularny serial Caracol Televisión miał premierę trwającej prawie sześć minut zapowiedzi, w której pokazuje, co wydarzy się w nowej odsłonie.

Po spędzeniu kilku lat w więzieniu Charyl Flow zostaje zwolniony warunkowo i jest zdeterminowany, aby wznowić swoją karierę wokalną. Kiedy wraca do Medellín, witają go owacje jego fanów i matka, która widząc go po tak długim czasie, nie wahała się go przytulić.

Zwiastun pokazuje również, że pasja między Charly Flow i Yeimy Montoya będzie widoczna w nowych rozdziałach. 

Dodatkowo w drugiej odsłonie pojawi się nowa postać, która chce zniszczyć Montoyę. Do czasu zamknięcia tej notatki data premiery La reina del flow 2 jest wciąż nieznana.

Należy wziąć pod uwagę, że produkcja doznała kilku opóźnień w nagraniach z powodu kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa. Seria zaprzestała działalności na kilka miesięcy z powodu ograniczeń w Kolumbii, a następnie wznowiła prace w listopadzie ubiegłego roku. 

Finałowe sceny zostaną nakręcone pod koniec marca, a premiera nastąpi najprawdopodobniej w maju. Kilka miesięcy wcześniej Caracol Televisión powiedział w oświadczeniu, że „przedstawi żywiołową historię z dużą dawką adrenaliny, romansu i muzycznego popędu”. 

Yeimy staje w obliczu nowych niebezpieczeństw, które zagrażają życiu jej i jej rodziny. Pojawia się wróg który ją bardzo dobrze zna, prześladuje ją. Podczas gdy Juancho widzi, jak jego firma produkcyjna ustępuje miejsca pojawieniu się bardzo silnego konkurenta. Jej świat i świat wszystkich ludzi, których kocha, trzęsie się ”, kontynuuje notatka.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *