Jaime Lorente jest gotów podzielić się swoim 'Corazon’


Hiszpański , który odniósł światowy sukces dla , podziela swoje obawy jako , pisarz i muzyk


Jaime Lorente wciąż zaskakuje, bo jego Denver w La casa de papel nie tylko wywołuje wstrząsy w ostatnim sezonie, ale także generuje nowe projekty, które pokazują jego wszechstronność poza aktorstwem.

Hiszpański aktor pokazuje, że jest słodki i postanawia zrobić wielki krok od aktorstwa do muzyki.

„W piątek, 13 listopada, swoją pierwszą piosenką, Corazón, wydobywam z siebie mój zły humor i szczęście. Corazón to wszystko, czego potrzebowałem. @ Pablogareta1 i zrobiłem to z najczystszej miłości” – napisał artysta na swoich portalach społecznościowych.

Aktor podkreślił, że jest gotowy zmienić pecha, który przynosi piątek 13-tego, aby był to dobry moment prezentacją swojej pierwszej piosenki.

W międzyczasie producent Pablo Gareta również wyraził swoje emocje związane z nowym projektem hiszpańskiego aktora pod szyldem Sony Music.„Za mniej niż tydzień wypadamy z Corazón. Pierwszą piosenką mojego brata @jaimelorentelo, którą miałem cholerny zaszczyt komponować z nim”.Nowy projekt

Denver z  zostawi Profesora za sobą, aby rozpocząć przygodę w średniowieczu, grając w El Cid, serialu o Rodrigo Díaz de Vivir i jego kultowych podróżach, który będzie miał premierę na .

„Pełen krwi, życia, miłości, walki. W otoczeniu najlepszego zespołu na świecie” – podzielił się aktor.

Historia  mówi: „  opowiada historię człowieka stojącego za legendą, znanego również jako Ruy . zanurzy widzów w jego epicką podróż, od chłopca do bohatera wojennego i od giermka do króla, gdy próbuje znaleźć swoje miejsce w złożonej monarchii, która próbuje go kontrolować. W całej serii członkowie będą badać różne kultury, które współistniały w Hiszpanii, w tym chrześcijan, Arabów i Żydów, oraz to, jak Ruy był w stanie zdobyć ich podziw i szacunek ”.

Sprawdź także  „El Cid”: kiedy premiera drugiego sezonu na Amazon Prime Video


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź