Bad Bunny i Luis Gerardo Méndez prowadzą nową obsadę Narcos México


„San Benito” zagra Arturo Kitty Paez, a gwiazda Club de Cuervos zagra Víctora Tapię


Po odejściu Diego Luny z Narcos: Meksyk (2018), Netflix przygotowuje się do rozpoczęcia nowego etapu w trzecim sezonie, i będzie to teraz robić z nową obsadą składającą się z Luisa Gerardo Méndeza i Bad Bunny’ego .

Wykonawca „Safaera” będzie miał szczególny udział jako Arturo „Kitty” Paez , bogaty młody człowiek, który z powodu fascynacji tym stylem życia dołącza do gangu Ramóna Arellano Félixa, „Narco Juniors”. 

Ze swojej strony gwiazda Club de Cuervos (2015) będzie Víctorem Tapia, policjantem z Ciudad Juárez, który nie wie, czy zaangażować się w przestępczość zorganizowaną, ale zostaje zamieszany w serię brutalnych morderstw. 

Dołączają do nich nowe postacie grane między innymi przez Alberto Guerrę , Luizę Rubino, Alejandro Furth, Lorenzo Ferro. 

Scoot McNairy, José María Yázpik, Alfonso Dosal, Mayra Hermosillo, Matt Letscher, Manuel Masalva, Alejandro Edda i Gorka Lasaosa wracają z już znanej obsady.

Tym razem serial będzie osadzony w latach dziewięćdziesiątych i pokaże wojnę, która wybuchnie po upadku imperium Felixa (Luny). 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *