spotify

Awarie Spotify; winni to Miley Cyrus i Bad Bunny


Wydanie ów ” i „Plastic Hearts” mogło być przyczyną niepowodzeń platformy streamingowej


We wczesnych godzinach rannych w ten piątek platforma zarejestrowała awarie w kilku krajach świata. Najwyraźniej powodem tego, było pojawienie się nowych ów Miley Cyrus i Bad Bunny.

Według portalu Downdetector, problemy na zostały rozwiązane dopiero po godzinie 7:00 rano. Większość problemów zgłoszono w Europie; jednak użytkownicy w kilku obszarach Stanów Zjednoczonych również narzekali na brak dostępu.

Podobnie było w Mexico City, gdzie nie można było się zalogować, ponieważ nawet jeśli miałeś połączenie z Internetem, nie można było odtwarzać treści, chyba że zostały wcześniej pobrane.

Platforma do strumieniowego przesyłania muzyki zgłosiła błąd za pośrednictwem swojego Twittera: „Coś jest nie tak i badamy to. Dziękujemy za zgłoszenia!”

Powodem, dla którego uważa się, że usługa zawiodła, jest to, że platforma wydała nowy materiał: płytę , „” i Miley Cirus, „Plastic Hearts”.

Choć firma nie potwierdziła przyczyny problemu, wiadomo, że miliony fanów czekały na najświeższe informacje od swoich ulubionych artystów, więc w pierwszych godzinach ich dostępności mogli zawiesić system .

Należy zauważyć, że „Plastic Hearts” ma 12 singli i zawiera współpracę z innymi artystami, takimi jak Dua Lipa i Billy Idol. W tym samym czasie „El último tour del mundo, który co miesiąc rejestruje 48 445 776 słuchaczy na Spotify, obejmuje również różne kolaboracje.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź