Televisa odkrywa nowych bohaterów telenoweli ¿Qué le pasa a mi familia?


 i  będą stanowić główną parę tego melodramatu z elementami komedii, w którym pierwotnie mieli wystąpić: Ariadne Díaz i José Ron


Para ów, Ariadne Díaz José Ron, była pierwszym wyborem producenta Juana Osorio, jako gwiazd w jego nowej telenoweli  , melodramatu z akcentami komediowymi, który ukaże się w lutym przyszłego roku. W rzeczywistości ich nazwiska zostały nawet potwierdzone tygodnie temu jako bohaterowie tej historii.

Ale plany znanego producenta Televisy zostały zmienione, gdy ta dwójka ów – z bardzo różnych powodów – zdecydowała się odrzucić zaproszenie do kierowania obsadą.

Po długich i wyczerpujących poszukiwaniach Osorio znalazł już aktorów, którzy będą stanowić główną parę tej serii, która rozpocznie się w listopadzie w Meksyku.Producent ujawnił swoje nazwiska w poniedziałek podczas konferencji prasowej za pośrednictwem Zoom, gdzie odbyła się również sesja czytania z aktorami, którzy tworzą tę historię.

Bohaterką telenoweli będzie wreszcie Eva Cedeño , która niedawno prowadziła udany melodramat Televisy, Te doy la vida z José Ronem.


Eva gra „Reginę”, młodą marzycielkę, ” ma ogromną dyscyplinę i zdecydowanie jest wojowniczką” – powiedziała. 

będzie miała w tej historii za partnera meksykańskiego aktora i piosenkarza Mane de la Parra .

„Dziękuję Juanowi Osorio za zaufanie. Praca z tobą zawsze była marzeniem, ponieważ wiem, że rozumiesz, co to znaczy opowiadać historię, co to znaczy poruszać serca ludzi” – powiedział Mane.


  Eva zagra Reginę Ruedę, kobietę z jasnymi celami i siłą do ich osiągnięcia. Jest asystentką prezesa dużej firmy odzieżowej i obuwniczej. Z powodu sentymentalnej porażki nie wierzy w miłość, ale los da jej możliwość przeżycia pięknego romansu z Patricio Iturbide (Mane).

Obsada telenoweli jest wybrana i oto ona:

Diana Bracho


René Casados


Cesar Evora


Gonzalo Pena

View this post on Instagram

@gonzalopz13 será parte de #QuéLePasaAMiFamilia

A post shared by ¿Qué le pasa a mi Familia? (@quelepasaamifamilia.of) on


Wendy de los Cobos


Gloria Aura

https://www.instagram.com/p/CGiB9yzHVIA/?utm_source=ig_embed

Paulina Matos


Julian Gil


Julio Bracho


Gaby Platas


Emilio Marcos


Mauricio Abad


Nicole Chavez


Dani Castro


Lisette Morelos


¿Qué le pasa a mi familia? będzie miała premierę w lutym przyszłego roku.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź