La Casa de Papel: teoria o tym, co stanie się z najmniej kochaną postacią w piątym sezonie


Kręcenie piątego sezonu jest już mocno zaawansowane, a fani hitowej serii Netflix odkryli kilka wskazówek, które zdają się potwierdzać śmierć kilku głównych bohaterów


Kręcenie piątego sezonu La Casa de Papel jest już bardzo zaawansowane, a fani hitowego serialu Netflix są gotowi na wielkie pożegnanie z ulubionym serialem. Czekając na premierę ostatniego sezonu, fani serialu odkryli kilka wskazówek, które zdają się potwierdzać śmierć kilku głównych bohaterów i nie przestają spekulować na ten temat.

Jak się okazało, ostatni sezon serialu będzie miał 10 odcinków, które pokażą zakończenie puczu przeciwko Bankowi Hiszpanii, dowiemy się co stanie się z Profesorem (Álvaro Morte) i wszystkimi członkami bandy rabusiów. Po śmierci Nairobi (Alba Flores) w finale czwartego sezonu jasne jest, że życie żadnej postaci nie jest bezpieczne.

Fani identyfikują kilka wskazówek na temat tego, co może się wydarzyć i twierdzą, że Sztokholm (Esther Acebo) jest jedną z postaci, która zginie w piątej odsłonie. Niektórzy twierdzą, że Denver (Jaime Lorente) również będzie jednym z poległych i że syn, którego oboje wychowują, Cincinnati, zostanie osierocony. Jeden z fanów wspominał również, że Berlin powiedział Arturo (Enrique Arce), byłemu partnerowi Sztokholm, że umrze w pierwszym sezonie, ale tak się nigdy nie stało. Niektórzy więc spekulują, że Arturito, który jest biologicznym ojcem Cincinnati, również umrze w ostatniej odsłonie serii.Cincinnati jest już traktowany jak sierota w innych momentach serialu i żeby tak się stało, Sztokholm i Arturo lub Denver muszą umrzeć. Śmierć Arturo będzie przynajmniej satysfakcjonująca” – wyjaśnił fan serialu na Reddicie.

„Denver powiedział Monice (Sztokholm), że przyjmie za nią kulę. To może się zdarzyć i Denver zginie w jej obronie ” – dodał inny fan w dyskusji.

Będziemy musieli poczekać na pojawienie się piątego sezonu serialu na Netflix, aby dowiedzieć się, czy fani hiszpańskiej serii są na dobrej drodze ze swoimi teoriami.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *