‚Valeria’: zdjęcia do drugiego sezonu zaczynają się od ważnej nowości


Seria wkrótce powróci na Netflix


Historia Valerii będzie nadal opowiadana w serwisie Netflix. Platforma streamingowa ogłosiła w środę, że serial rozpocznie kręcenie drugiego sezonu opartego na udanej sadze Elísabet Benavent w ciągu najbliższych kilku dni i zrobi to z ważną nowością w zespole.

I to dlatego, że autorka powieści, lepiej znana w sieciach jako Beta Coqueta, przeszła od roli doradcy kreatywnego Valerii do zostania producentem wykonawczym, na stanowisku o większej odpowiedzialności, dzięki której będzie miała teraz większą siłę decyzyjną: „Cieszę się, że mogę tu być aby móc ogłosić, że w tym drugim sezonie będę dużo bardziej zaangażowana w otwarty projekt adaptacyjny, aby przybliżyć go do moich książek ”- napisała na swoich portalach społecznościowych.

W tym drugim sezonie obsadą Valerii nadal będą kierować Diana Gómez (Valeria), Silma López (Lola), Paula Malia (Carmen), Teresa Riott (Nerea), Maxi Iglesias (Víctor) i Ibrahim Al Shami (Adrián).

Jeśli chodzi o fabułę, Netflix ujawnił oficjalne streszczenie nowych rozdziałów: „ Valeria będzie musiała podjąć decyzję, która może naznaczyć jej przyszłość jako pisarki: ukryć się za pseudonimem i ostatecznie żyć z zawodu lub zrezygnować z publikacji swojej powieści i nadal być niewyczerpanym świecie śmieciowych kontraktów. Wszystko to, podczas gdy jej życie miłosne wciąż słabnie. Na szczęście, chociaż fundamenty jej życia nie są stabilne, Valeria nadal ma wsparcie trzech fundamentalnych filarów: jej niesamowitych i szalonych przyjaciół ”.

Nadal nie ma daty premiery drugiego sezonu Valerii .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *