José Manuel Seda dołącza do ostatniego sezonu „La Casa de Papel”


Aktor wraz z Miguelem Ángelem Silvestrem i Patrickiem Criado zamkną hiszpański serial z rozmachem


Po niedawnym włączeniu Miguela Ángela Silvestre’a i Patricka Criado, aktor José Manuel Seda ogłosił w poniedziałek na swoich portalach społecznościowych, że dołączy do obsady piątego i ostatniego sezonu „ La Casa de Papel ”.

W tym międzynarodowym serialu, flagowym serialu Netflix , wystąpi aktor José Manuel Seda, który jest obecnie członkiem ostatniego sezonu „Amar es Para Siempre”: „Cieszę się, że mogę podzielić się wspaniałym prezentem, który otrzymałem na urodziny : mój udział w ostatnim sezonie @LaCasaDePapelTV, jednej z tych serii, które widząc marzysz o byciu w nim”, napisał Seda.


Nowy sezon serii stworzonej przez Álexa Pinę i wyprodukowanej przez Vancouver Media dla Netflix, jest już w pełnym rozkwicie. Będzie składał się z 10 jednogodzinnych rozdziałów zamykających historię, która przekracza granice i jest prawdziwym światowym fenomenem.

W ten sposób Seda dołącza do znakomitej obsady serialu, w skład której oprócz Silvestre i Criado wchodzą Úrsula Corberó, Belén Cuesta, Álvaro Morte, Itziar Ituño, Pedro Alonso, Miguel Herrán, Jaime Lorente i Esther Acebo.

Udostępnij
Sprawdź także  Terror pojawia się na Netflix dzięki „Menéndez: El Día del Señor”

Zostaw odpowiedź