5 powodów, dla których Diego Boneta jest jednym z najlepszych aktorów swojego pokolenia


Meksykanin został doceniony na całym świecie za różne osiągnięcia filmowe i telewizyjne


Widzieliśmy , jak Diego Boneta ewoluował przed ekranem. Zaczynał od swoich wczesnych ról w telenowelach (w tym w Rebelde), a obecnie jest uważany za gwiazdę międzynarodowej rangi. 

Jego ostatnie projekty postawiły go w centrum uwagi filmowców, krytyków i współpracowników, którzy docenili jego karierę na Festiwalu Filmowym w Wenecji .

To 5 punktów, za które warto prześledzić karierę aktora, jednego z Meksykanów, którzy dumnie reprezentują ten kraj przed resztą świata. 1. Został doceniony przez instytucje o dużym znaczeniu dla kina: Diego Boneta został wybrany najlepszym młodym aktorem i otrzymał nagrodę Seguso na gali, która odbyła się w ramach 77. edycji Festiwalu Filmowego w Wenecji.

Na podium dołączyła do niego Cate Blanchett, która została również doceniona przez grupę biznesowo-rozrywkową Bellagraph Nova za jej długą historię w branży. 2. Aktor jest gotów dać z siebie wszystko dla roli: zostało to zademonstrowane poprzez przejście procesu estetycznego, aby nadać większego realizmu swojej postaci jako Luisa Miguela. 

Aby to osiągnąć, przeszedł operację rozdzielenia zębów, co jest bardzo charakterystyczne dla El Sol. Ponadto w drugim sezonie serialu Netflix użyje protetyki, aby wyglądać bardziej jak on w wieku dorosłym.3. W Nuevo Orden (2020) odważył się poruszyć tematy społeczne: Boneta produkuje i występuje w nowym filmie Michela Franco, który był częścią oficjalnej selekcji prestiżowego festiwalu. 

W filmie ślub zamożnej rodziny zostaje przerwany przez wydarzenia, które zapoczątkowały zamach stanu w dystopijnym Meksyku, który jest w środku wojny klas. 4. Od małego pracował, aby osiągnąć swoje cele: Aktor zyskał sławę dzięki reality show Code FAMA (2003) i od tego czasu nie przestaje pracować.

Od pierwszych telenowel po udział w międzynarodowych seriach, takich jak 90210 (2008) i Pretty Little Liars (2010), Meksykanin podjął pewne kroki, aby spełnić swoje marzenia. 


View this post on Instagram

Some things never change. 🤓❤️

A post shared by Diego Boneta (@diego) on


5. Nie boi się przekraczać granic: W Hollywood nie jest łatwo być Latynosem, ale Diego Boneta zdołał utorować sobie drogę dzięki swojemu talentowi i charyzmie.

Wkrótce zobaczymy go z Milą Jovovich w Monster Hunter (2021) i Love, Weddings & Other Disasters, które nie mają jeszcze daty premiery. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *