Znamy już imię nowonarodzonej córki Enrique Iglesias i Anny Kournikovej


Mała dziewczynka urodziła się 30 stycznia, a jej rodzice nie powiedzieli jeszcze, jak się nazywa


13 lutego Enrique Iglesias i Anna Kournikova ujawnili światu, że urodziło się ich trzecie dziecko, mała dziewczynka,co do której na początku nie podali żadnych szczegółów poza datą urodzenia. „ Mój promień słońca . 30.1.2020”, piosenkarz napisał obok delikatnego obrazu, w którym trzymał noworodka. Teraz syn Julio Iglesiasa wyjawił magazynowi People, że wybrali imię Mary, chociaż z czułością nazywają ją Masza (Mary po rosyjsku).


Enrique Iglesias i Anna Kournikova ujawniają imię swojej nowonarodzonej córki

Ponadto Enrique podał kilka szczegółów na temat jego życia jako dużej rodziny, wyjaśniając, że dwójka bliźniaków Lucy i Nicholas, którzy mają 2 lata, łatwo przyjęli rolę starszego rodzeństwa . „Oni to uwielbiają” – powiedział podczas wydarzenia w Beverly Hills (Kalifornia). „Ponieważ dzielą mnie dwa lata, trochę się tego przestraszyłem. Mam też dwa psy w domu, więc jest chaotycznie. Kiedy przyjechaliśmy z Maszą, zastanawiałem się, jak oni wszyscy zareagują ” – powiedział autor BailandoHero czy Cuando me enamoro  .

Podczas tej prezentacji Enrique Iglesias ogłosił, że rozpoczyna  tournée z Ricky Martinem , który jest również ojcem czwórki dzieci, i przyznał, że od czasu do czasu dzielą się doświadczeniami rodzinnymi. „W rzeczywistości rozmawialiśmy o tym, jak to jest być w trasie, kiedy masz dzieci. Ricky udzielił mi kilku rad . Jest trudno, ale można to zrobić. Ponadto mamy szczęście, że jeśli chcemy to zrobić, możemy”, podzielił się informacjami. Mówi, że nawet w trasie nie ma sposobu, aby oddzielić go od jego dzieci .


Anna Kournikova i Enrique Iglesias

Pogłoski o drugiej ciąży Anny Kournikovej zaczęły się pod koniec roku. Enrique Iglesias wystąpił w Madrycie  i było zaskoczonie, że jego partnerka mu nie towarzyszyła, ponieważ ten koncert był dla niego ważny, pozwolił mu być z rodziną, która wspierała go kilka metrów od sceny.

Sprawdź także  Joy dzieli się zdjęciem z żoną i córką

Zawsze zapewniał, że lata, w których Anna i on byli razem, są wystarczającym zaangażowaniem, więc wykluczył pomysł pójścia przed ołtarz. „Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Przychodzi czas, kiedy byłeś z kimś na tyle długo, że myślą, że jesteś żonaty. Chyba jedyną różnicą jest to, że nie poszliśmy do ołtarza” – powiedział CBS. Jednak była 38-letnia tenisistka zmieniła nazwisko w swoich publicznych profilach, a teraz pokazuje także nazwisko partnera Anna Kournikova Iglesias 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź