‚Como tú no hay 2’ w Univision. Kto jest kim?


Toño- Adrián Uribe


Adrian Uribe
Televisa

Toño jest skromnym kelnerem w restauracji znajdującej się na rynku w jego sąsiedztwie, który każdego dnia walczy o utrzymanie. Jest towarzyski, kobieciarz i urodzony zdobywca kobiet. Zakochuje się w Natalii. 


Natalia – Claudia Martin


Claudia Martin
Televisa

Natalia jest ambitną kobietą, która wstydzi się swojego skromnego pochodzenia. Pracuje jako dyrektor ds. Public relations w Empresas Reyes Alonso. Planuje, w porozumieniu ze swoim kochankiem Damianem, poślubić Ricardo, aby wykorzystać jego fortunę. 


Ricardo- Adrián Uribe


Adrián Uribe 2
Televisa

Ricardo jest wyrafinowanym i inteligentnym człowiekiem, który żyje z wielką pustką, której nie umie wyjaśnić. Jest prezesem Empresas Reyes Alonso i jedynym synem milionera Claudio Reyes Alonso i Sofii, jego zmarłej matki. 


Fabiana- Estefanía Hinojosa


Estefanía Hinojosa
Televisa

Estefanía jest prostą i uczciwą kobietą, która pracuje jako operator na stronie taksówek, aby opłacić studia online. Podkochiwała się w Toño od dziecka. 


Damián – Ferdinando Valencia


Ferdinando Valencia
Televisa

Damián jest z natury kapryśnym i konkurencyjnym człowiekiem, który ukrywa zazdrość dla swojego przyrodniego brata Ricardo. Jest dyrektorem generalnym Empresas Reyes Alonso i nie spocznie, dopóki nie przejmie kontroli. 


Oriana – Aylín Mujica


Aylín Mujica
Televisa

Oriana jest próżną, próżną i niewierną kobietą, która nie jest w stanie pracować, nawet nie dba o swoje dzieci. Jej partnerem jest Claudio, jest matką Damiana. 


Luchita – Azela Robinson


Azela Robinson
Televisa

Luchita jest matką Toño, pracowitą i kochającą kobietą, która ma sekretny romans z Germanem, jej lokatorem i najlepszym przyjacielem syna. 


Historia


Como tu no hay 2
MEZCALENT

Como tú no hay 2 to komedia romantyczna, która opowiada o bliźniakach Ricardo i Toño, rozdzielonych po urodzeniu, którzy ze względu na nieoczekiwaną sytuację zamieniają się. W tych nowych okolicznościach pojawi się zamieszanie i zabawne uwikłania, ale narodzi się także miłość, wzmocni się przyjaźń i będą doświadczać silnych lekcji życia, które naznaczą ich na zawsze. 


Motyw muzyczny


Jessica Diaz
MEZCALENT

Meksykańska aktorka i piosenkarka Jessica Díaz , która jest również częścią obsady, wykonuje piosenkę przewodnią telenoweli, bardzo chwytliwą piosenkę, która jest teraz dostępna na wszystkich platformach cyfrowych. 


Pozostali


Como tu no hay dos
MEZCALENT

Alejandro Ávila , Leticia Huijara , Giovanna Romo , Gema Garoa , Sergio Reynoso , José Carlos Femat , Lorena Graniewicz , Juan Pablo Gil , Gerardo Murguía , Carlos Said , Juana Arias , Henry Zakka i Gabriela Carrillo , uzupełniają obsadę Como tú no hay 2 . 


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *