Sherlyn będzie samotną mamą; zaszła w ciążę poprzez sztuczne zapłodnienie


Aktorka dzieli się informacją poprzez swoje konto na Instagramie


Aktorka Sherlyn żyje czasem pełnym szczęścia, ale to nie przez tło świąt Bożego Narodzenia, ale dlatego, że wkrótce zostanie matką.

Aktorka znana z roli w „Clase 406” podzieliła się na swoim koncie na Instagramie informacją. Z całą swoją miłością wyznała, że ​​urodzi dziecko,  dlatego jej serce jest pełne miłości, entuzjazmu i wdzięczności Bogu.

„Stan cywilny: zakochana w dziecku, którego wciąż nie znam”, dodała 34-latka.

Wcześniej gwiazda telewizyjna podzieliła się niektórymi wiadomościami, w których zapewnił, że „Bóg wysłuchuje modlitw z całą miłością” i że ma historię.

W programie „Hoy” stwierdzono, że Sherlyn González jest w 14 tygodniu ciąży i że przeszła sam proces sztucznego zapłodnienia w klinice w Nowym Jorku.

Aktorka powiedziała, że ​​żyje w słodkiej i przepełnionej miłością ciąży, która ma się dobrze.

Ostatnie lata były skomplikowane i pełne kontrowersji dla Sherlyn, która zwróciła na siebie uwagę reflektorów przez związki, które miała od czasu separacji z Gerardo Islas , z którymi dzieliła swoje życie przez rok małżeństwa.

Od romansu, który miała z dziennikarzem, aż do dni, które spędziła z José Luisem, piosenkarzem z Rio Roma. Swego czasu aktorka dała życie Gabrieli „Gaby” Chavez Rey w młodzieżowej telenoweli „Clase 406”, gdzie dzieliła scenę z Dulce Marią.

Obie byli blisko siebie od dzieciństwa, a oznaką wsparcia, jakie sobie udzielają, jest to, że Sherlyn była ze swoją najlepszą przyjaciółką i exRDB na jej ślubie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *