Reggaetoneros zbiera szeregi przeciwko Latin Grammy


Piosenkarze tacy jak , Maluna i demonstrują hashtag #sinreggaetonnohaylatingrammy


Społeczność reggaetonera nie zgadza się z nominacjami do 20. edycji Latin Grammy. Dzięki hashtag # sinreggaetonnohaylatingrammy osobistości takie jak Maluma , J Balvin , Karol GDaddy Yankee wyrazili sprzeciw w sieciach społecznościowych, aby zakwestionować rozdanie nagród, która odbędzie się 14 listopada na MGM Grand Garden Arena w Las Vegas.


Jednym z pierwszych, którzy wyrazili swoje niezadowolenie, był kolumbijczyk . W Storyna Instagramie powiedział, że był rozczarowany brakiem nominacji. „Tyle wysiłku, najlepszy album, jaki kiedykolwiek zrobiłem, duet, o którym zawsze marzyłem, Madonna śpiewa po hiszpańsku, hity takie jak„ HP ”,„ 11 PM ”, wyprodukowany przez największego Sergio George'a tyle mojego serca i potu, który wprowadziłem w„ 11: 11 ”- napisał.

„Zdecydowanie jeden jest zdezorientowany i nie wie, co myśleć. Jedyną oczywistą rzeczą jest to, że największą nagrodą jest oglądanie koncertów i publiczność, która cię kocha i identyfikuje się z tobą. Kocham was, ale nie mogę ukryć tego pieprzonego uczucia, że to boli w środku. Gratulacje dla wszystkich nominowanych z całego serca. Daje mi ogromną radość, widząc tam tylu partnerów (przyjaciół) ”.


INSTAGRAM /

Dołączył także do kolumbijczyka – który rywalizuje tylko w Mejor canción urbana za „Caliente” i „Con altura” – przesyłając zdjęcie na swoje konto na Instagramie, które zostało skopiowane przez . „Pomimo nominacji, nie zgadzam się ze sposobem, w jaki potraktowali ten gatunek i wielu moich kolegów”, nominowany do Mejor fusión/interpretación urbana za”Con calma” ”.

„Pamiętajcie o jednej bardzo ważnej rzeczy, wasza platforma nie była tą, która stworzyła ten ruch. Wykracza to poza nagrodę. Jest to kultura, wiarygodność, trafność i szacunek”.W najważniejszej kategorii, Grabación del año , znajduje się salsa Marca Anthony'ego do „ Parecen viernes ”, Andrés Calamaro za „ Verdades afiladas ” i bachata Vicente Garcii za „ Ahí ahí ”, oprócz fusion Rosalii z „ Aute Couture ”. Nie pojawiają się J Balvin, Daddy Yankee i Maluma.

również zamknęła szeregi w oparciu o kryteria, które zostały zastosowane, aby pominąć i odpowiedziała na zdjęcie fonografu przekreślonego legendą: „Bez nie ma latynoskiego ”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź