El jardín de Olivia fot mega

Telenowela El jardín de Olivia osiągnęła średnią oglądalność na poziomie 11,1 punktu


Debiut El jardín de Olivia, nowej dziennej produkcji Mega, osiągnął znaczące wyniki oglądalności, przewyższając programy telewizji otwartej i stając się jednym z najczęściej komentowanych tematów w mediach społecznościowych.

Serial został napisany przez zespół kierowany przez Jonathana Cuchacovica, a jego produkcją wykonawczą zajęła się Daniela Demicheli. Za reżyserię odpowiada Víctor Huerta.

W rolach głównych występują Nicole Espinoza, Pipo Gormaz i Catalina Guerra. Klasyczna telenowela z wątkami miłosnymi osiągnęła średnią oglądalność na poziomie 11,1 punktu, a w szczytowym momencie (między 16:20 a 16:58) sięgnęła 12,1 punktu. Dzięki tym wynikom przewaga nad konkurencją w popołudniowym paśmie znacząco wzrosła – Mega podwoiła wyniki innych stacji: Chilevisión uzyskało 4,4 punktu, Canal 13 – 6,1, a TVN – 5,2.

Więcej informacji tutaj.

Fabuła

Produkcja, która zastąpiła Juego de ilusiones, skupia się na losach Diany (Espinoza), próbującej odkryć prawdę stojącą za rzekomym samobójstwem matki. Aby to osiągnąć, infiltruje świat Walkerów – potężnej rodziny, będącej właścicielami jednej z największych fortun w kraju. Pojawienie się terapeutki zajęciowej burzy wizerunek ich idealnego życia rodzinnego.

Jej misja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy poznaje Clemente (Gómez) – ojca małej Olivii (Violeta Silva), którą ma się opiekować.

Wyzwania

„Jednym z wyzwań związanych z tą produkcją jest przedstawienie historii Olivii – dziewczynki ze spektrum autyzmu, której losy chcieliśmy ukazać, by zwiększyć świadomość na temat tej coraz bardziej rozpoznawalnej rzeczywistości w naszym społeczeństwie. El jardín de Olivia to telenowela pełna pięknych historii miłosnych, które są esencją gatunku, i mamy nadzieję, że widzowie będą nam towarzyszyć w tej emocjonującej opowieści” – powiedziała Quena Rencoret, dyrektorka wykonawcza działu dramatycznego Mega.

Telenowela porusza także istotne i aktualne tematy, takie jak inkluzja, nadużycie władzy w sferze społecznej i zawodowej oraz tajemnice skrywane przez wpływowe rodziny.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź