Druga część tej komediowej serii jest już dostępna na platformie Netflix
20 listopada w serwisie Netflix odbyłasię premiera drugiego sezonu Ojitos de Huevo / Nie ma na co patrzeć z udziałem samego komika.
Alexis znalazł miłość, pracę i niezależność, teraz będzie musiał dokonać najtrudniejszej rzeczy: stać się dorosłym.
W nowym sezonie Alexis i Charly wyruszają na kolejne przygody w Meksyku. Ale teraz wszystko się zmieni. Alexis otrzyma szansę zostania gwiazdą, co wystawi ich przyjaźń na ryzyko.
Z drugiej strony Azul będzie próbowała odnieść sukces w świecie muzyki, a jej przeszłość powróci, by się z nią skonfrontować. Dodatkowo do grupy dołączy nowy członek, co zmusi Alexisa do zmierzenia się ze swoimi najgłębszymi lękami, jeśli chce zatrzymać miłość swojego życia i udowodnić sobie, że może być, kim chce, nawet tatą.
Śmiech mnoży się w drugim sezonie tej serii, wraz z pojawieniem się nowych postaci, takich jak Bea (Ana de la Reguera), JLo (Cristo Fernández), Ali (Andrea Zuckerman), Tecnandito (Guz Guevara), Tata (Ofelia Medina) i Adal Ramones (Adal Ramones).
Reżyseria: Analeine Cal y Mayor wraz z Jorge Ulloą, a obsada pod przewodnictwem Alexisa Arroyo składa się z Kike Vázquez, Paola Fernández, Memo Villegas, Teté Espinoza, Raúl Villegas, Alejandro Calva, Veronica Merchant, Ana de la Reguera, Andrea Zuckerman, Gus Guevara, Adal R