Yo adicto fot Disney+

Poznajcie serial „Yo, adicto”: adaptację książki Javiera Ginera


Yo, adicto”, książki Javiera Ginera, ma już datę premiery. jest bohaterem nowej serii


 przedstawia „Yo, adicto”, serialową adaptację książki napisanej przez Javiera Gineraktórej premiera odbędzie się 30 października na platformie. („Patria”) i Giner są twórcami, a  (‘El día de mañana‘) bohaterem tej prawdziwej historii samodoskonalenia się pisarza.

będzie składał się z serii odcinków wyreżyserowanych przez Javiera Ginera i Elenę Trapé, które zostały nakręcone w różnych miejscach Barcelony. Jest to produkcja Alea Media ze scenariuszem Javiera Ginera, Aitora Gabilondo, Jorge Gila i Alby Carballal.

Obsadę „Yo, adicto” uzupełniają , Marina Salas, , a także jes ttutaj specjalna współpraca między innymi Vicky Luengo i Omara Ayuso

Streszczenie

opowiada, jak , specjalista branży audiowizualnej, w wieku 30 lat zdecydował się dobrowolnie zgłosić się do ośrodka detoksykacyjnego. Nie mogąc poradzić sobie z udręką życiową i cierpieniem, które generuje dla siebie i innych, na kilka lat pogrążony jest w autodestrukcyjnej spirali uzależnienia od alkoholu, narkotyków i seksu. W chwili maksymalnej ciemności podejmie decyzję o zwróceniu się o profesjonalną pomoc, motywowany desperackim instynktem przetrwania. Nie wiedząc o tym, że ten gest odmieni jego życie, zamieniając w nową osobę.

Miesiące, które spędza w ośrodku detoksykacyjnym na obrzeżach Barcelony, to podróż osobistych odkryć, od poczucia winy do pojednania, bolesna droga do uzdrowienia i odkupienia, pełna niesamowitych postaci: jego partnerów w leczeniu, specjalistów ośrodka, jego krewnych … „Yo, adicto” to emocjonująca i ekscytująca historia, która wykracza daleko poza uzależnienie. 

Yo adicto fot Disney+
fot +

Słowa: i

Nigdy nie przypuszczałam, że moja najbardziej intymna historia stanie się serią o międzynarodowym zasięgu dzięki + oraz przy pomocy profesjonalistów i osób tak przeze mnie podziwianych jak Aitor Gabilondo i Laura Rubirola. Mam nadzieję i życzę sobie, aby nasza praca otwierała debatę, destygmatyzowała pacjenta i rzuciła światło na to, co nas jako ludzi spotyka, a o czym mówimy szeptem, bo sprawia nam ból i wstyd. A przede wszystkim rozjaśnia wszystkie ciemne zakamarki jasnym przesłaniem: z piekła uzależnienia można wyjść przy pomocy pomocy, pracy i wysiłku” – wyjaśnia Javier Giner.

„ Nie potrafię w jednym zdaniu streścić, dlaczego chciałem zrobić ten … ale mogę powiedzieć, że czytając książkę Javiego Ginera, odkryłem, że ja też jestem uzależniony, mimo że nie próbowałem narkotyków. Jeśli nie potrafisz sobie poradzić z emocjami i szukasz schronienia w substancjach, w pracy lub w sobie, możesz mieć problem… Myślę, że Javi opowiadając swoją historię, opowiada historię wielu… a towarzyszenie mu w tym zadaniu to nie tylko zaszczyt, ale także szansa na zrozumienie i rozwój ” – komentuje Aitor Gabilondo.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź