Shakira davis fot. youtube

Shakira ogłasza swój udział w finale Copa América 2024


„Jesteśmy przekonani, że jej na wzmocni przekaz zdrowej pasji i jedności poprzez sport” – powiedział Alejandro Domínguez, prezydent CONMEBOL


Występy w przerwie meczu nie są już zarezerwowane wyłącznie dla Super Bowl; coraz więcej organizacji sportowych uważa tego typu występy za kolejny sposób na zapewnienie rozrywki i emocji drużynom fanów sportów związanych z piłką. 

Z tej okazji Copa América będzie gościć jedną z najbardziej wpływowych artystek ostatnich czasów.  to jedna z najbardziej cenionych wokalistek na ceremoniach sportowych i jej obecności nie mogło zabraknąć na tego typu wydarzeniu. 

Zarówno , jak i ekipa Copa América ogłosiły na swoich portalach społecznościowych, że Kolumbijka da w przerwie meczu. Jej hit „” z gościnnym udziałem  Cardi B  jest oficjalną piosenką relacji TelevisaUnivision z Copa América CONMEBOL 2024.

„To będzie imprezy i nie będzie z nami nikogo lepszego niż Shakira, supergwiazda, która wierzy w wielkość i która reprezentuje oraz wywyższa wielkość Ameryki Łacińskiej na świecie” – powiedział we wtorek prezes Conmebol Alejandro Domínguez, ogłaszając wydarzenie.

Oprócz oczekiwanej prezentacji na imprezie sportowej artystka z rozpoczyna długo oczekiwaną trasę koncertową „”, z którą za kilka miesięcy rozpocznie pierwsze koncerty w Stanach Zjednoczonych. Jej występ w finale Copa América odbędzie się w najbliższą niedzielę, 14 lipca.Finał turnieju rozegrany zostanie na stadionie Hard Rock w Miami, na którym odbyły się już dwa mecze fazy grupowej.

Na razie nie są znane szczegóły występu Shakiry w finale Copa América, m.in. ile minut Shakira będzie śpiewać i czy będzie miała gościa specjalnego.

Pierwszego finalistę już znamy po meczu Argentyny z Kanadą gdzie Argentyna zwyciężyła, a drugiego poznamy w środę po meczu Urugwaju z Kolumbią.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź