Reina Roja fot Prime Video

Prime Video potwierdza nowy sezon „Reina Roja / Czerwona Królowa” i zapowiada nowy serial „Punto Nemo”


Firma Prime Video ujawniła właśnie różnorodność i szerokość swojej platformy podczas corocznej prezentacji „Prime Video Presents” w Hiszpanii


To najwyższej klasy centrum rozrywki ogłosiło siedem nowych lokalnych produkcji w odpowiedzi na rosnące globalne zainteresowanie treściami w języku hiszpańskim, a także wiele innych aktualizacji.

Wydarzenie miało miejsce po wyjątkowym czasie dla Prime Video w Hiszpanii i podkreślono, że oryginalny hiszpański serial „ / Czerwona Królowa” w momencie premiery znalazł się wśród 10 najczęściej oglądanych tytułów na arenie międzynarodowej, a „Operación Triunfo” odniosło ogromny sukces w Hiszpanii.

Gwiazdy takie jak Mario Casas (‘No matarás'), Elena Anaya (‘La piel que habito'), Malena Alterio (‘Que nadie duerma'), Najwa Nimri (‘La casa de papel'), Anna Castillo (‘El olivo'), i Maxi Iglesias (‘'), a także uznani reżyserzy, tacy jak (‘La sombra de la ley'), Paula Ortiz (‘La novia') i Hugo Stuven (‘El desafío') dołączyli na scenie do Ricardo Cabornero, dyrektora Prime Video na Hiszpanię i Portugalię; Maríi José Rodríguez, dyrektor ds. treści oryginalnych w Prime Video w Hiszpanii; oraz Luisa Gómez, odpowiedzialnego za przejęcia telewizji w Prime Video Espana.

„Jesteśmy zachwyceni możliwością świętowania bezprecedensowego roku dla Prime Video w Hiszpanii” – powiedział Ricardo Cabornero. Podkreślił ciągłe inwestycje w lokalną produkcję i nabywanie seriali, filmów i rozrywki na żywo, a także poszerzanie katalogu kanałów premium i szerokiego wyboru filmów za pośrednictwem Prime Video Store, co odzwierciedla zaangażowanie platformy w bycie najpopularniejszym miejscem rozrywki dla abonentów w Hiszpanii.

María José Rodríguez podkreśliła sukces różnorodnego i ambitnego katalogu oryginalnych hiszpańskich produkcji, które poruszyły wyobraźnię widzów zarówno w Hiszpanii, jak i na całym świecie w Prime Video. „Dodajemy więcej ekscytujących thrillerów, zabawnych komedii, zabawnych teleturniejów i wpływowych filmów dokumentalnych i jesteśmy pewni, że nowe tytuły, takie jak „Zeta” i „” będą nadal zaskakiwać i urzekać klientów Prime Video na całym świecie”.

Prime Video ogłosiło siedem nowych projektów, w tym film („Zeta”), serial („”) i trzy seriale dokumentalne (‘Cómo cazar a un monstruo', ‘Medina: El estafador de famosos' i '), a także film dokumentalny („La Joia: ”) i serial („Punto Nemo”), które poszerzą bogatą kolekcję licencjonowanych i ekskluzywnych treści.ogłaszane podczas „Prime Video Presents” obejmują także silny nacisk na kino hiszpańskie, a tytuły takie jak „Apocalipsis Z: El principio del fin” i poruszające „La virgen roja”, oparte na prawdziwych wydarzeniach, zostaną wydane w kinach przed ekskluzywną premierą na platformie.

Ponadto potwierdzono trzeci sezon „” i nową oryginalną komedię „Cochinas” z Eleną Anayą, a także nowe sezony uznanych seriali i ekscytujących ów kryminalnych, co pokazuje ciągłe zaangażowanie Prime Video w treści oferujące dynamiczne i różnorodne projekty dla swoich abonentów.

Należy podkreślić także, że Operación Triunfo powróci we wrześniu 2025 roku!Rodríguez ogłosiła 17 projektów, nad którymi będą pracować w nadchodzących miesiącach w dziedzinie literatury pięknej i rozrywki:

Seria:

 • En fin. Zuchwała komedia stworzona przez Davida Sainza (Malviviendo), z Maleną Alterio i José Manuelem Pogą w rolach głównych .
 • . Seria horrorów oparta na muzułmańskich egzorcyzmach. W rolach głównych  i luksusowa . Premiera w 2025 roku.
 • Su Majestad. Komedia stworzona przez Borję Cobeagę i Diego San José. Wyprodukowana przez 100 Balas, z Anną Castillo w roli głównej.
 • Cochinas. Historia dojrzałej kobiety z Valladolid lat 90., która musi przejąć stery rodzinnego sklepu wideo. Aby uratować biznes, stawia na porno. Jest to komedia z Eleną Anayą w roli głównej.
 • Reina Roja. Serial będzie kontynuowany w drugim sezonie zatytułowanym Loba Negra, ogłoszonym wcześniej, z Victorią Luengo i Hovikiem Keuchkerianem. Prime Video potwierdziło także rozpoczęcie produkcji trzeciego sezonu „”.

Rozrywka:

 • OT 2025 . Nowa edycja Operación Triunfo ukaże się we wrześniu 2025 r., a prezenterem będzie Chenoa.
 • OT 2023, La gira. z trasy koncertowej OT 2023 i transmisja koncertu Wizink Center w Madrycie.
 • Cómo cazar a un monstruo. Prawdziwy dokument Bambú Producciones pod przewodnictwem Carlesa Tamayo. Premiera 6 września. To dokument o osobie Lluísa Grosa, skazanego za pedofilię.
 • Medina, el estafador de famosos. Pierwsza prawdziwa komedia kryminalna o Antonio Medinie, prowadzona przez Jorge Ponce'a. To człowiek, który oszukał każdego komika w tym kraju. Jorge Ponce lokalizuje go i wyprowadza na światło dzienne. Premiera w październiku.
 • El circo de los muchachos. Dokument opowiada historię księdza Silvy. Wyreżyserowany przez Elíasa Leóna Siminianiego.
 • . To wynik badań kobiety, która na 18 miesięcy infiltruje jedno z największych laboratoriów przeprowadzających eksperymenty na zwierzętach, aby pokazać, co się za tym kryje.

Filmy:

 • Apocalipsis Z, el principio del fin. Adaptacja powieści Manela Loureiro. To historia zarażonych, a nie zombie, opowieść o przetrwaniu i ucieczce. Nostromo z Francisco Ortizem w roli głównej. Premiera 31 października. Reżyseria: Carlos Torrens i Núria Valls.
 • La virgen Roja. Film w reżyserii Pauli Ortiz. Opowiada historię jednego z najwybitniejszych umysłów Hiszpanii lat trzydziestych XX wieku, Hildegarta Rodrígueza Carballeiry. W rolach głównych Najwa Nimri i Alba Planas. 27 września w kinach, a następnie w Prime Video.
 • Sigue mi voz. Stworzony i wyreżyserowany przez Inés Pintor i Pablo Santidrián, jest adaptacją powieści Adriany Godoy. Bohaterami są Berta Castañé i debiutantka Jae Woo Yang. Premiera w kinach 14 lutego.
 • Viaje fin de curso. Film z Yolandą Ramos w roli głównej, opowiadający historię grupy studentów, którzy wybierają się na wycieczkę na koniec roku i zostają zamknięci w związku z epidemią koronaawirusa. Premiera w 2025 roku.
 • Enemigos. Dramat nastolatków. Historia dwóch chłopców z sąsiedztwa, którzy dorastali jako wrogowie. To opowieść o odkupieniu i drugiej szansie. Wyprodukowany przez Atipica Films. Premiera w 2025 roku.
 • Zeta. Nowy thriller z Mario Casasem w roli głównej. Film rozpoczyna się od morderstwa pięciu szpiegów pracujących w różnych miastach na całym świecie. Mario gra emerytowanego szpiega, który jest przekonany do wzięcia udziału w tej przygodowej grze akcji. Zdjęcia rozpoczynają się na początku września.

Aktualności dotyczące treści licencjonowanych:

Nowe tytuły:

 • Calleja en el espacio. Pierwszy Hiszpan, który nie będąc zawodowym astronautą wyrusza w kosmos.
 • Courtois, la vuelta del número 1. Premiera 20 września 2024 r. O drodze bramkarza Realu Madryt do poprawy i powrotu do zdrowia po kontuzji.
 • La joia, . Premiera pod koniec 2024 roku. Dokument o katalońskiej artystce.
 • Punto Nemo, serial fikcyjny, w którym występują Maxi Iglesias, Eric Masip, Alba Flores, Óscar Jaenada, Najwa Nimri i Michelle Calvó. Serial o wyprawie oceanograficznej jest już nakręcony, a premiera odbędzie się w 2025 roku.

Nowe sezony:

 • Pombo  sezon 3. Premiera w październiku. Obejmuje słynną podróż na Karaiby. Oficjalna sezonu 4.
 • Dulceida al desnudo, sezon 2. Premiera w 2025 roku. Zobaczymy najbardziej intymną część życia Aidy i Alby, skupioną wokół ich macierzyństwa.
 • Citas Barcelona, ​​​​sezon 2. Premiera jesienią 2024.
 • La que se avecina, sezon 15. Premiera pod koniec 2024 roku.
Udostępnij

Zostaw odpowiedź