Poquita Fe fot Movistar

„Poquita fe” będzie miała swoją własną adaptację w Niemczech


+ ujawnił ekscytujące plany dotyczące swojej oryginalnej serii „”, ogłaszając niemiecką adaptację we współpracy z SKP Entertainment GmbH


obiecuje uchwycić wyjątkową istotę, która zapewniła sukces serii w Hiszpanii, teraz także dla niemieckiej publiczności za pośrednictwem platformy Joyn.

Od premiery w lipcu 2023 r. „” cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno krytyków, jak i publiczności w Hiszpanii. , składający się z krótkich, 15-minutowych odcinków, wyróżnia się dziwaczną narracją i charakterystycznym poczuciem humoru.

Zdobył wiele nagród, między innymi nagrodę Ondas dla najlepszego serialu komediowego i nagrodę Feroz dla najlepszej komedii. został stworzony przez Juana Maidagána i Pepóna Montero i zawiera znakomite role Raúla Cimasa i Esperanzy Pedreño.

Niemiecką wersję wyreżyseruje Iván Sáinz-Pardo, dotrzymując obietnicy wierności narracji i humorowi charakteryzującemu oryginalny serial.

Zdjęcia rozpoczęły się już w Berlinie ze znakomitą obsadą, w tym Sebastianem Bezzelem i Johanną C. Gehlen. Serial ma być jedną z największych premier Joyn w grudniu 2024 roku.

Oprócz ogłoszenia, + wykorzystał kluczowe momenty, takie jak niedawny mecz Niemiec i Hiszpanii na Euro 2024, do promowania serialu w innowacyjny sposób.

W filmie promocyjnym José Ramón, grany przez Raúla Cimasa, w humorystyczny sposób zastanawia się nad różnicami kulturowymi i przewiduje dostosowanie serialu do niemieckiej specyfiki.

Potwierdzenie drugiego sezonu „Poquita fe” w i rozpoczęcie niemieckiej wersji serialu ugruntowało pozycję rozwijającego się fenomenu telewizyjnego, przekraczającego granice i dostosowującego się do nowej publiczności dzięki swojemu niepowtarzalnemu urokowi.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź