Las noches de Tefía fot Atresplayer

‘Las noches de Tefía’ laureatem nagrody MADO 2024


” jest w całości dostępne w serwisie i stał się jednym z najbardziej oklaskiwanych tytułów ubiegłego sezonu


”, oryginalny studia , był jednym z najbardziej znaczących tytułów fabularnych sezonu i zebrał najlepsze recenzje. , realizowany na platformie , nadal cieszy się uznaniem i w piątek otrzymał nagrodę podczas V edycji Szczytu w Madrycie, podczas tygodnia Madrid Pride, podczas którego co roku odbywają się spotkania i dialogi wokół rzeczywistości .

Nagrodę, wręczoną w siedzibie Parlamentu Europejskiego, wręczył ją Minister Spraw Wewnętrznych Fernando Grande Marlaska, a odebrał , twórca serialu, Montse García, reżyser Fiction w oraz Sonia Martínez, dyrektor wykonawczy, producent fikcji. Nagroda ta przyznawana jest serialowi w 45. rocznicę uchylenia ustawy niebezpiecznej na tle seksualnym, która położyła kres internowaniu setek homoseksualistów w obozach koncentracyjnych takich jak Tefía.

„Las noches de Tefía” zostały już nagrodzone na arenie międzynarodowej za uwidocznienie rzeczywistości kolektywu LGTBIQ+.

Stworzony przez Miguela del Arco, dramatopisarza, scenarzystę, reżysera, aktora i jednego z najbardziej wpływowych głosów sceny teatralnej Hiszpanii, serial „Las noches de Tefía” opowiada o jednym z najbardziej nieznanych epizodów w hiszpańskiej historii: obozie koncentracyjnym Franco reżim, który istniał w latach 50. i 60. na Fuerteventurze, gdzie przetrzymywano osoby skazane na podstawie ustawy o włóczęgach i przestępcach.

Las noches de Tefía” jest także dostępne poza Hiszpanią za pośrednictwem międzynarodowej wersji atresplayer.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź