José Alberto Castro Maria Sorte fot Instagram

José Alberto Castro zdradził, dlaczego wybrał Maríę Sorté do roli głównej w „La Señora García”


Güero Castro tworzy luksusową obsadę do swojej nowej propozycji i opowiada o bohatercr


Po sukcesie El Maleficio José Alberto Castro jest gotowy nagrać , telenowelę, która obiecuje osiągnąć świetną oglądalność w .

W niedawnym wywiadzie meksykański opowiedział o procesie castingowym do wspomnianego melodramatu i o tym, dlaczego wybrał Maríę Sorté na główną bohaterkę.

„Wielu z Was wie, że mam dość castingów i szczerze mówiąc, obecnie był to złożony proces. Było wiele interesujących perspektyw, ale podjęłam decyzję, że  to ” – powiedział w niedawnym wywiadzie dla Digital z Santiago Mobarakiem.Ujawnił, że współpracuje z Sorté po raz pierwszy, ale jest pewien jej profesjonalizmu.

„Po raz pierwszy będę mógł z nią pracować w ten sposób. Ma to wiele wspólnego z karierą tej pani, jest świetną aktorką, która wystąpiła już w kilku historiach z ważną rolą, ze względu na wagę, jaką ma na scenie” – kontynuował.

W rozmowie El Güero podkreślił, jak skomplikowany był to wybór, gdyż według niego w dniu castingu spotkali się ważni artyści.

To było skomplikowane, ponieważ było wiele aktorek, które również były godne tego projektu ” – powiedział.Odpowiedź Marii Sorté

podekscytowana tą możliwością podziękowała Castro za pośrednictwem sieci społecznościowych za rozważenie jej do tej roli.

„Bardzo dziękuję, mój drogi za oddanie w moje ręce tej wspaniałej postaci” – powiedziała.

La Señora García

ma zostać wyemitowana na kanale i zastąpić nieemitowane jeszcze El Precio de Amarte .

Udostępnij

Zostaw odpowiedź