Ivan Cornejo fot youtube

Ivan Cornejo ujawnia tracklistę nowego albumu „MIRADA”.


Zestaw składający się z 12 utworów stanowi kontynuację albumu Dañado z 2022 r., który przez 37 kolejnych tygodni zajmował pierwsze miejsce na liście albumów regionalnych Meksyku


Meksykański twórca przebojów  ujawnił listę utworów ze swojego nadchodzącego albumu zatytułowanego , którego premiera zaplanowana jest na 18 lipca.

Nic dziwnego, że 12-ścieżkowy zestaw, liczący interludium i outro, nie zawiera współpracy. Pierwsza płyta Cornejo, Alma Vacía, nie zawierała żadnych współprac, a jego drugi album studyjny, Dañado  zawierał współpracę z Eslabon Armado. Podczas gdy większość nowego pokolenia regionalnych gwiazd Meksyku zdecydowała się na bardziej kolaboracyjne podejście, w przypadku Cornejo działa to odwrotnie.

Meksykańsko-amerykański wybił się w 2021 roku swoim pierwszym singlem „Está Dañada”, który zapewnił mu pierwsze miejsce na liście przebojów Latin Songwriters magazynu Billboard z dnia 30 października 2021 roku, stając się jednocześnie drugą regionalną meksykańską piosenką, która pojawiła się na  liście Hot 100 wszystkich gatunków. Do tej pory - umieścił 14 piosenek na  liście przebojów Hot Latin Songs, a jego drugi album, Dañado, zajmował pierwsze miejsce na liście regionalnych albumów meksykańskich przez 37 niekonsekwentnych tygodni, co jest czwartym wynikiem od czasu uruchomienia listy w 1985 roku. Cornejo znalazł się na 10. miejscu na  liście przebojów Top Latin Artists magazynu Billboard z końca 2023 roku.

Ujawnienie listy utworów nastąpiło zaledwie miesiąc po tym, jak Cornejo ogłosił swój nowy zestaw za pomocą zwiastuna, który zapowiada, czego fani mogą się spodziewać po nowym albumie. „Ivan, myślisz, że znów się zakochasz?” Głos pyta 20-latka siedzącego przed ogniskiem. „Nie chcę” — szybko odpowiada Cornejo.  będzie domem dla jego najnowszego singla „Baby Please”, który zadebiutował na 8. miejscu na liście przebojów Hot Latin Songs magazynu Billboard w marcu. Trasa koncertowa Mirada Tour 20-latka rozpocznie się 6 lipca na Summerfest w Milwaukee w stanie Wisconsin.

Zobacz tracklistę MIRADA Cornejo poniżej:

Udostępnij

Zostaw odpowiedź