Gwiazda Jenni Rivery w Alei Sław w Hollywood została zdewastowana krótko po jej odsłonięciu


Zmarła meksykańsko-amerykańska dwa tygodnie temu została uhonorowany gwiazdą w Alei Gwiazd


Zaledwie dwa tygodnie po odsłonięciu przez Chamber of Commerce, gwiazda w Alei Gwiazd poświęcona zmarłej Jenni Riverze została zdewastowana czarną farbą.

Znana jako , meksykańsko-amerykańska została uhonorowana gwiazdą na słynnej ścieżce przed 27 czerwca. W poniedziałkowe popołudnie (8 lipca) córka Rivery, Jacquelin Marin Rivera — pełniąca funkcję dyrektor generalnej Enterprises — poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie za pośrednictwem serii Instagram Stories, że gwiazda została posmarowana czarną farbą, podobnie jak inna gwiazda poświęcona zmarłej legendzie Selenie Quintanilli.

„Dzięki fanowi z Teksasu dowiedziałam się, że zdewastowali gwiazdę mojej mamy w ” – powiedziała Rivera po hiszpańsku w swoich historiach. „Pojechali z wizytą i kiedy tam dotarli, była cała pokryta czarną farbą. Oczywiście byłam zła, wkurzona. Ale wysłali mi zdjęcia i filmy, a fani zaczęli sprzątać . Nie tylko gwiazda mojej mamy została zdewastowana, ale także Seleny, i wyczyścili obie najlepiej, jak potrafili. Hollywood Chamber of Commerce, która zajmuje się gwiazdami, już je profesjonalnie czyści”.

Obie artystki z dumą prezentowały swoje meksykańsko-amerykańskie poprzez swoją muzykę i w znacznym stopniu przyczyniły się do globalnego zasięgu muzyki latynoskiej. została zamordowana w 1995 r., a zginęła w katastrofie lotniczej w 2012 r.

Konto Hollywood na Instagramie podało, że wysłano osoby w celu przeprowadzenia napraw. Wyrażono wdzięczność fanom, którzy próbowali wyczyścić gwiazdę i zgłosili incydent. Podkreślono również, że obszar jest monitorowany przez liczne kamery i że złożono raport policyjny.

„Nie mogę z tym. Smh”, skomentowała Chiquis Rivera, druga córka Jenni Rivery, na Instagramie w Hollywood . „Dziękuję fanom mojej mamy, że poświęcili czas, aby pomóc to posprzątać. Wstyd dla osoby/osób, które to zrobiły”.

Zobacz poniżej wpis o Hollywoodzkiej Alei Gwiazd:


Udostępnij

Zostaw odpowiedź