Pedro El Escamoso fot. Caracol

Disney+ przedstawia pierwszy zwiastun 'Pedro el escamoso: más escamoso que nunca’


Nowy oryginalny oznacza długo oczekiwany powrót postaci, granej przez Miguela Varoniego, który na początku XXI wieku odegrał znaczącą rolę w telewizji latynoamerykańskiej. Od wtorku, 16 lipca, na platformie dostępne będą 23 odcinki składające się na pierwszy sezon serialu (brak informacji o emisji w Polsce)


Jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci telewizji latynoamerykańskiej jest bez wątpienia . 21 lat po zakończeniu kolumbijskiej telenoweli, stworzonej przez Televisión, historia ma kontynuację w nowym serialu, który właśnie zaprezentował swój pierwszy oficjalny .

Nowa część opowiada o powrocie Pedro do Kolumbii. „Po dwudziestu latach spędzonych za granicą bohater opowieści wraca do ojczyzny i zastaje rzeczywistość zupełnie odmienną od tej, którą opuścił, zmuszony do poszukiwania nowych horyzontów. Ku swemu zaskoczeniu odkrywa, że ​​jego syn odniósł sukces w biznesie i wiedzie życie zamożnego profesjonalisty, co zmusza go do wymyślenia serii historii, których celem jest ukrycie życia pełnego poświęceń i nędzy oraz zdobycie szacunku i podziwu Pedro Juniora” – dodaje oficjalne streszczenie długo oczekiwanej produkcji.

Składający się z 23 odcinków po 45 minut każdy,  : más escamoso que nunca pojawi się na  w przyszły wtorek, 16 lipca wraz z premierą całego pierwszego sezonu.

Serial polecany dla osób powyżej 16. roku życia wyróżnia się mocnym akcentem humoru, a także historiami miłosnymi, jakie przeżywa główny bohater oraz relacją ojciec-syn pomiędzy Pedro i Pedro Juniorem, którzy spotykają się ponownie po wielu latach. Nowa spodoba się zarówno pokoleniom, które znały oryginalną operę mydlaną, które ponownie spotkają ukochanego bohatera i będą mu towarzyszyć w jego nowych przygodach, jak i nowym widzom, którzy wkraczając w świat Pedra odkryją jego niepowtarzalny humor i zabawę sposób na nawiązanie więzi z otaczającymi Cię osobami. 


Pedro el escamoso: más escamoso que nunca
Pedro el escamoso: más escamoso que nunca

 powraca, aby ożywić tę ukochaną postać, która tym razem będzie miała za towarzysza przygód w postaci swojego syna, granego przez Carlosa Torresa (znanego z roli Charly Flow w La reina del flow), zupełnie innego niż jego ojciec i z którymi będzie musiał nauczyć się żyć razem pomimo dzielących różnic.

W przeciwieństwie do innych oryginalnych treści, tym razem Pedro el escamoso: más escamoso będzie dostępne zarówno w , jak i Televisión, które będą nadawać odcinki z premierą jednego odcinka dziennie.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź