Premios Juventud

Camila, Wisin, Emilia, Los Ángeles Azules i inni wystąpią na Premios Juventud 2024


Podczas ceremonii 25 lipca wystąpią także Prince Royce, , Wisin, , , i Lunay


ujawniło pierwszą rundę artystów, którzy wyjdą na swoje sceny 25 lipca. Wśród potwierdzonych są , Darell, , , Lunay, Prince Royce, Wisin i .

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w José Miguel Agrelot Coliseum w Puerto Rico pod hasłem „Atrévete a Más” i będzie transmitowana na żywo w Univision i ViX od 19:00 czasu lokalnego.

Pionier Wisin będzie także współgospodarzem wydarzenia oraz zaskoczy publiczność światową premierą nowej piosenki podczas swojego występu. Ceremonię poprowadzi wraz z Lele Pons i Clarissą Moliną.Po zdobyciu w przeszłości siedmiu nagród powróci na scenę, aby zaprezentować swój kolejny singiel „Mía” będący częścią albumu Regresa, który ukaże się 1 sierpnia. Świeżo po trasie koncertowej po Chile i Argentynie meksykańska grupa popowa jest gotowa rozpocząć kolejną trasę po Meksyku, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Środkowej i Południowej.Los Angeles Azules po raz pierwszy wystąpią w telewizji z argentyńską gwiazdą Emilią, aby zaśpiewać swój nowy utwór „Perdonarte ¿para qué?” W tym roku ikony meksykańskiej cumbii są nominowane w trzech kategoriach, w tym w kategorii ulubiona grupa lub roku oraz najlepsza za „La cumbia triste” z Alejandro Fernándezem. ma także trzy , w tym dla najlepszego albumu pop/urban w formacie .MP3 i girl power za „ La_Original.mp3 ” z TINI.Aby zobaczyć pełną listę nominowanych do , kliknij tutaj.

Lunay wykona „No te quieren conmigo” i towarzyszyć mu będzie Luar La L. Również z Puerto Rico, podobnie jak dwaj poprzednicy, raper Yovngchimi zaprezentuje wydaną przez siebie latynoską piosenkę musztrową „TU$$I” pod koniec ubiegłego roku. Dwóch ostatnich artystów po raz pierwszy pojawi się na gali wręczenia nagród.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź