Un nuevo amanecer fot atresplayer

Serial 'Un nuevo amanecer’ Yolandy Ramos ma już datę premiery


” to tragikomedia opowiadająca o przeżyciach Candeli, celebrytki, która osiągnęła dno. Candela jest nie tylko aktorką i showmanem, ale także kobietą i matką, która walczy o przetrwanie w świecie pełnym uprzedzeń i norm


” ma już datę premiery na W niedzielę 10 marca na platformie odbędzie się premiera nowego oryginalnego serialu. Ta nowa tragikomedia, w której występuje  , została stworzona, napisana i wyreżyserowana przez José Corbacho, któremu w reżyseri towarzyszy Belén Macías.

Ta nowa , składająca się z ośmiu 30-minutowych odcinków, będzie dostępna dla użytkowników premium  i opowiada historię Candeli, granej przez Yolandę Ramos. Candela to znana i osobowość telewizyjna, która przez swoje problemy z alkoholem i narkotykami trafia do ośrodka detoksykacyjnego, gdzie odkryje przyczynę swoich nałogów, ale także znajdzie szansę na przejęcie kontroli nad swoim życiem, poprawienie swoich błędów i zacznie od zera.

Oprócz Yolandy Ramos obsadę serialu uzupełniają: , , , , Abril Zamora, , , , Artur Busquets, , Judit Martín, Nadal Bin, David Ramirez i . Ponadto w fabule pojawią się także specjalne kolaboracje i występy innych artystów. 

„Un nuevo amanecer” to dramat, w którym widzowie zobaczą, jak humor wyrasta z codziennych sytuacji, jakich doświadczają bohaterowie, poruszając takie tematy, jak czy uzależnienia we wszystkich aspektach. Dokona tego poprzez zaproponowanie kontrastu między dwoma bardzo różnymi światami: kliniką detoksykacji, w której postać grana przez Yolandę Ramos wygląda jak ryba wyjęta z wody, oraz światem telewizji, w którym można poznać tajniki talent show, ujawniają je i pokazują kwaśną wizję tej branży.

„Un nuevo amanecer” to produkcja Televisión we współpracy z Espotlight Media, a producentami wykonawczymi powieści są Montse García, Anxo Rodríguez i Paula Cobo. Za scenariusz odpowiadają Enric Pardo i Rafel Barceló.

To jest „Un nuevo amanecer”

Candela, znana aktorka i komik, uzależniła się. Tak naprawdę nie wie jak (przynajmniej tak twierdzi), ale dawki alkoholu i narkotyków, do których nie przywiązywała dużej wagi, wymknęły się spod kontroli. „Nie martw się, mam kontrolę” – to słowa, które ostatnio powtarzała najczęściej w swoich kręgach osobistych i zawodowych, ale w ogóle nad niczym nie panuje. Ani nad życiem osobistym (jest w separacji i z córką, która więcej czasu spędza z ojcem i babcią niż z nią), ani nad życiem zawodowym, które jest coraz bardziej katastrofalne.

Po zasłabnięciu na żywo w talent show, w którym pracuje, Candela musi zgłosić się do ośrodka detoksykacyjnego, aby wyleczyć swoje uzależnienia. Chce to zrobić w tym jednym dla bogatych i sławnych, ale ze względu na problemy finansowe trafia do publicznego ośrodka „Un nuevo amanecer (Nowy Świt)”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź