Reina Roja fot Prime Video

„Reina Roja”: zwiastun nowej serii Prime Video


udostępniło oficjalny długo oczekiwanego oryginalnego serialu , w którym po raz pierwszy możemy zobaczyć sugestywne uniwersum adaptacji oraz wiele elementów i nawiązań do oryginalnej powieści, oprócz oraz w rolach Antonii i Jona. będzie dostępne w ponad 240 krajach i terytoriach na całym świecie od 29 lutego w ramach subskrypcji Prime


pierwszej części udanej trylogii Juana Gómeza-Jurado (Reina Roja, Loba Negra, Rey Blanco) składa się z siedmiu odcinków, w których występują (Antidisturbios, Historias para no dormir) i (La casa de papel, Antidisturbios). Głównym reżyserem jest (Sin huellas, La casa de papel) wraz z Julianem de Tavirą (Hernán), który podpisał się pod odcinkiem 4 i 6.

Obsadę uzupełniają Andrea Trepat (Mar de plástico, El club de los incomprendidos), Celia Freijeiro (Amor de madre, Vida perfecta), (El Ministerio del Tiempo, Hospital Central), Vicenta N'Dongo (Días mejores, En la ciudad), Karmele Larrinaga (Go!azen, Ane), Pere Brasó (70Binladens, Los últimos días), Fernando Guallar (Luis Miguel: La serie, Tras la pared), Eduardo Noriega (Inés del alma mía, Hache), (El creyente, El sueño de Gabrielle), (Maixabel, Mithyabadi), (Intimidad, La consagración de la primavera) i Selam Ortega (Madres, Reinas sin reino).

Antonia Scott z IQ wynoszącym 242 jest oficjalnie najmądrzejszą osobą na Ziemi. Jej inteligencja zapewniła jej szansę zostania „Reina Roja / Czerwoną Królową” tajnego i eksperymentalnego projektu policyjnego, ale to, co wydawało się darem, stało się przekleństwem i ostatecznie straciła wszystko. Kiedy w jednej z posiadłości zostaje znaleziony groteskowo zamordowany syn potężnego magnata, a córka najbogatszego człowieka w Hiszpanii zostaje porwana, zostaje uruchomiona organizacja .

Mentor, były szef Antonii, zwraca się do Jona Gutiérreza, temperamentnego baskijskiego funkcjonariusza policji, który wkrótce zostanie wyrzucony ze służby, aby reaktywował Antonię. Pokręcona gra w kotka i myszkę, w którą Jon i Antonia wdają się w śledztwo, pomoże im także odkryć, że podziwiają się i uzupełniają niemal w równym stopniu, co irytują. Reina Roja to niepokojący i inny thriller, w którym kolejnym bohaterem jest miasto Madryt, który łączy w sobie pilność i akcję śledztwa z soczystą i humorystyczną chemią między dwójką bohaterów.

Producentami Reiny Roja są Dopamine i Focus, a Amaya Muruzábal jest showrunnerką i producentką wykonawczą. Scenariusz napisali Salvador Perpiñá i sama Muruzábal.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź