Reina Roja

’Reina Roja’ zaprezentowano w Madrycie tydzień przed premierą


Wczoraj w Madrycie odbyła się serialu, w której uczestniczyli María José Rodríguez, Amaya Muruzábal, , Koldo Serra, , , Andrea Trepat, Celia Freijeiro, i Nacho Fresneda


Prime Video zaprezentowało ostatni plakat długo oczekiwanego oryginalnego serialu  z (Antonia Scott), Hovikiem Keuchkerianem (Jon Gutiérrez), Àlexem Brendemühlem (Mentor) i Nacho Fresnedą (Ezequiel). Wszystkie odcinki  będą dostępne od 29 lutego w ramach subskrypcji Prime.Ponadto główny zespół serialu wziął wczoraj udział w konferencji prasowej w Madrycie, prowadzonej przez dziennikarza Daniela Mantillę, podczas której uczestnicy mogli poznać Reina Roja  od podszewki od Maríi José Rodríguez (szefowej ds. treści oryginalnych w Prime Video Spain), Amayi Muruzábal ( wykonawczy, , showrunner i twórca), Juana Gómez-Jurado (autor powieści), Koldo Serra (), Vicky Luengo, Hovika Keuchkerian, Andrea Trepat, Celia Freijeiro, i Nacho Fresneda. Obecni byli także Adriana Izquierdo ( wykonawczy Amazon MGM Studios), Salvador Perpiñá (współ) i Pere Roca (producent Focus Audiovisual).

pierwszej części udanej trylogii Juana Gómeza-Jurado (Reina Roja, Loba Negra, Rey Blanco) składa się z siedmiu odcinków z Vicky Luengo i Hovikiem Keuchkerianem w obsadzie. Głównym reżyserem jest Koldo Serra („La casa de papel”) wraz z Julianem de Tavirą („Hernán”), który podpisał kontrakty na odcinki czwarty i szósty.W obsadzie znaleźli się także: Andrea Trepat, Celia Freijeiro, Nacho Fresneda, Videnta N'Dongo, Karmele Larrinaga, Pere Brasó, Fernando Guallar, , Alex Brendemuhl, , i .

Antonia Scott z IQ wynoszącym 242 jest oficjalnie najmądrzejszą osobą na Ziemi. Jej inteligencja zapewniła jej szansę zostania „Reina Roja / Czerwoną królową” tajnego i eksperymentalnego projektu policyjnego, ale to, co wydawało się darem, stało się przekleństwem i ostatecznie straciła wszystko.

Kiedy w jej posiadłości zostaje znaleziony groteskowo zamordowany syn potężnego magnata, a córka najbogatszego człowieka w Hiszpanii zostaje porwana, zostaje uruchomiona organizacja Reina Roja.

Mentor, były szef Antonii, zwraca się do Jona Gutiérreza, temperamentnego baskijskiego funkcjonariusza policji, który wkrótce zostanie wyrzucony ze służby, aby reaktywował Antonię.

Pokręcona gra w kotka i myszkę, w którą mają Jon i Antonia, sprawia że wdają się w śledztwo, a to także pomoże im także odkryć, że podziwiają się i uzupełniają niemal w równym stopniu, co irytują.

Reina Roja” to niepokojący i inny thriller, w którym miasto Madryt jest kolejnym bohaterem i który łączy w sobie pilność i akcję śledztwa z soczystą oraz humorystyczną chemią między dwoma bohaterami.

Producentem „Reina Roja” i Focus, a Amaya Muruzábal jest showrunnerką i producentem wykonawczym. Scenariusz napisali Salvador Perpiñá i sama Muruzábal.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź