Reina Roja fot Prime Video

„Reina Roja” przygotowuje swoją premierę w Prime Video


z i Hovikiem Keuchkerianem w rolach głównych przed premierą na platformie wypuściła kilka ów


zaprezentowało plakaty długo oczekiwanego oryginalnego serialu „, w którym Antonia Scott jest więźniem własnego umysłu.  będzie dostępna w ponad 240 krajach i terytoriach na całym świecie od 29 lutego w ramach subskrypcji Prime.

pierwszej części udanej trylogii Juana Gómeza-Jurado (‘Loba NegraRey Blanco‘)  składa się z siedmiu odcinków z  (‘AntidisturbiosHistorias para no dormir‘) i Hovik Keuchkerian (‘La casa de papelAntidisturbios‘) w rolach głównych. Głównym reżyserem jest (‘Sin huellasLa casa de papel‘) wraz z Julianem de Tavirą („Hernán”), który podpisuje odcinki 4 i 6.

Obsadę uzupełniają: Andrea Trepat (‘Mar de plástico‘, ‘El club de los incomprendidos‘), Celia Freijeiro (‘Amor de madre‘, ‘Vida perfecta‘),  (‘El Ministerio del TiempoHospital Central‘), Vicenta N'Dongo (‘Días mejores‘, ‘En la ciudad‘), Karmele Larrinaga (‘Go!azen', ‘Ane‘), Pere Brasó (‘70Binladens‘, ‘Los últimos días‘), Fernando Guallar (‘Luis Miguel: La serie, ‘Tras la pared‘),  (‘Inés del alma mía‘, ‘Hache‘), Alex Brendemühl (‘El creyente', ‘El sueño de Gabrielle)', Urko Olazábal (‘MaixabelMithyabadi‘),  (Intimidad‘, ‘La consagración de la primavera‘) i Selam Ortega (‘Madres‘, ‘Reinas sin reino‘).

Antonia Scott z IQ wynoszącym 242 jest oficjalnie najmądrzejszą osobą na Ziemi. Jej inteligencja zapewniła jej szansę zostania „Czerwoną Królową (Reina Rojo)” tajnego i eksperymentalnego projektu policyjnego, ale to, co wydawało się darem, stało się przekleństwem i ostatecznie straciła wszystko.

Kiedy w jej posiadłości zostaje znaleziony groteskowo zamordowany syn potężnego magnata, a córka najbogatszego człowieka w Hiszpanii zostaje porwana, zostaje uruchomiona organizacja Reina Roja. Mentor, były szef Antonii, zwraca się do Jona Gutiérreza, temperamentnego baskijskiego funkcjonariusza policji, który wkrótce zostanie wyrzucony ze służby, aby reaktywował Antonię.

Pokręcona gra w kotka i myszkę, w którą Jon i Antonia wdają się w śledztwo, pomoże im także odkryć, że podziwiają się i uzupełniają niemal w równym stopniu, co irytują .

Reina roja” to niepokojący i inny thriller, w którym miasto jest kolejnym bohaterem i który łączy w sobie pilność oraz akcję śledztwa z soczystą i humorystyczną chemią między dwoma bohaterami.

Producentem „Reina Roja” są Dopamine i Focus, a Amaya Muruzábal jest showrunnerką i producentem wykonawczym.  napisali Salvador Perpiñá i sama Muruzábal.


Reina Roja fot Prime Video
Reina Roja fot
Udostępnij

Zostaw odpowiedź