Hugo Lombardi fot social media RCN

Pierwsze zdjęcia Hugo Lombardiego w nowym sezonie 'Betty, La Fea’


Zbliża się wielki dzień premiery Betty, La Fea / Brzyduli, a aktorzy się do niej przygotowują. Przy tej okazji podzielił się szczegółami na temat swojej kultowej postaci


Znany kolumbijski przedstawił Hugo Lombardiego, czołowego projektanta mody Ecomody.

Za pośrednictwem sieci społecznościowych producenci serialu udostępnili serię zdjęć Hugo, który dzięki swojemu wyjątkowemu i lekceważącemu stylowi wydaje się bardziej imponujący. Pokazano, że jego powrót jest jednym z kluczowych elementów Betty, La Fea w nowym sezonie.W obliczu zdjęć Lombardiego internauci nie przestali udostępniać wiadomości na portalach społecznościowych.

„Przybyła magia, przybył kolor, przybyło życie”; „Jak spektakularnie, chcę takie skarpetki w swoim życiu”; „Ten projektant nigdy nie wyjdzie z mody”; „Jak pięknie, kocham cię”; „Mój Chesito, Wasza Miłość,” – tak brzmiały komentarze internautów.

i jego spotkanie z Hugo

w niedawnym wywiadzie skomentował, że jest bardzo szczęśliwy, mogąc ponownie spotkać się z jedną ze swoich ulubionych postaci.

„Bardzo szybki. Myślę, że podczas testu kostiumowego znów latał i był zadowolony ze wszystkich swoich rzeczy” – stwierdził.

Julián zapowiedział, że Hugo powróci z tą samą iskrą, która go charakteryzuje, ale nieco bardziej stonowany, bo tego wymagała produkcja .

„Oczywiście, teraz w tym musi trochę obniżyć ukłon, musi być trochę bardziej otwarty na to, że nie wszystko jest jak jego wyższa klasa, że musi poczynić pewne koncepcje z tymi brzydkimi, z barakami, ze względu na szereg rzeczy, które dzieją się tam w Eco Moda” – skomentował aktor.

Przypomnijmy, że to gejowski , który wierzy, że jest właścicielem firmy Armando.

Data premiery

Nowa historia będzie miała premierę wyłącznie na platformie w połowie roku.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź