Pedro Pascal fot HBO Max

Pedro Pascal zdobył nagrodę Screen Actors Guild dla najlepszego aktora dramatycznego za rolę w serii „The Last of Us”


został nagrodzony dla najlepszego aktora w serialu dramatycznym podczas 30. edycji nagród Awards of the United States 


 został uznany za najlepszego aktora w serialu dramatycznym podczas 30. edycji Awards (-AFTRA) za rolę Joela w serialu „ ”.

W chwili odbierania wzruszony wspomniał, że „to z wielu powodów jest niewłaściwe, jestem trochę pijany. Dziękuję bardzo, jestem częścią tego związku od 1999 roku i to dla mnie zaszczyt” (…) Lubię mieć atak serca.”

dla serialu „ The Last of Us” jest pierwszą nagrodą doceniającą jego pracę nad historią na podstawie apokaliptycznej gry wideo o tym samym tytule. Podczas ceremonii wręczenia nagród Emmy czy Złotych Globów Pascal został pokonany w tej samej sekcji przez Kierana Culkina, który gra Romana Roya w dramacie rodzinnym „Sukcesja”, także emitowanym na antenie .

Pozostali w tej kategorii to Brian Cox („Sukcesja”), Matthew Macfadyen („Sukcesja”) i („The Morning Show”).

„The Las of Us” opowiada podróż Joela i młodej Ellie (w tej roli Bella Ramsey), którzy nie utrzymując więzi rodzinnych nawiązują bliską więź, przez zniszczone , mierząc się z wszelkiego rodzaju mordercami i bezwzględnymi stworzeniami.

Tytuł oparty jest na grze wideo o tym samym tytule wydanej przez firmę deweloperską Naughty Dog w 2014 roku.

Ceremonia, która odbywa się w Shrine Auditorium i Expo Hall w Los Angeles w Kalifornii, oznacza powrót tych nagród po burzliwym roku dla -AFTRA w związku ze strajkiem, jaki przeprowadzili wspólnie z hollywoodzkimi scenarzystami domagającymi się lepszych warunków pracy w studiach i platformy streamingowe

Udostępnij

Zostaw odpowiedź