La madrastra fot Televisa

Meksykańska telenowela „Macocha” (oryg. La madrastra) już od 11 marca na Novelas+


Premierowy odcinek „”, meksykańskiej telenoweli wyprodukowanej przez -Univisión z udziałem Aracely Arámbula i  wkrótce w Polsce


W głównych rolach: Aracely Arámbula i . została wyprodukowana dla Televisy przez , która wraz ze scenarszystami mocno uwspółcześniła jej poprzednią wersję z 2005 roku z Victorią Ruffo.

Z Gabrielą Ortigozą jako główną scenarzystką, obsadę telenoweli uzupełniają: , Cecilia Gabriela, Eduardo España, , Isadora González, , , , , Cecilia Gabriela, , Epy Vélez, Monserrat Marañón, i Ricardo Fastlicht.

Podczas podróży do Hiszpanii Marcia Cisneros zostaje oskarżona o zamordowanie Nicolása Escalante i skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także za cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę, więc ją porzuca i składa pozew o rozwód. Marcia jest pewna, że ​​jest niewinna i że wśród przyjaciół jej byłego męża jest morderca, dlatego w więzieniu studiuje prawo, aby wznowić sprawę.

Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać jej przedterminowe zwolnienie, a ona wraca do Meksyku, aby oczyścić swoje imię i połączyć się z dziećmi, ale oni uważają, że nie żyje. Lukrecja, starsza siostra Estebana, umieściła w ich domu portret nieznanej kobiety, a dzieci, dorastając, uwielbiały kobietę na portrecie. Marcia zmienia nazwisko i przedstawia się jako Marisa Jones. Marcia zmusza Estebana do rozstania się z narzeczoną, aby ją poślubił, stając się tym samym macochą własnych dzieci.

Emisja telenoweli „” od 11 marca od poniedziałku do piątku o godz. 15:00 (22:00) w .


La_Madrastra fot Televisa
La_Madrastra fot
Udostępnij

Zostaw odpowiedź