Eva & Nicole fot Atresplayer

‘Eva & Nicole’ oraz ‘Un nuevo amanecer’,– główne projekty Atresmedia na festiwalu w Maladze


TV zaprezentuje na festiwalu w Maladze dwie ze swoich najbardziej oczekiwanych produkcji na rok 2024: seriale „Eva & Nicole” oraz „Un nuevo amanecer”, które zostaną po raz pierwszy zaprezentowane na renomowanym festiwalu Andaluzyjskim. Jest to od kilkudziesięciu lat jedno z najważniejszych hiszpańskich wydarzeń audiowizualnych


TV wnosi do Malagi także wielki talent, jaki mają te produkcje zarówno przed, jak i za kamerami, a także ich menedżerów i producentów wykonawczych.

Ponadto Atresmedia podtrzymuje swoje zaangażowanie w hiszpański sektor audiowizualny jako punkt odniesienia w fikcji. Z tego powodu po raz kolejny w tym roku Atresmedia Cine weźmie udział w festiwalu w Maladze, prezentując niektóre ze swoich najbardziej znaczących tytułów, takie jak:  ‘Dragonkeeper', ‘Locomía' y ‘La familia Beneton'. . Podobnie jak w przypadku seriali, podczas prezentacji filmów obecni będą ich bohaterowie i menadżerowie.

Pierwszym serialem, który zawita do Malagi, będzie „Eva & Nicole”. Projekt z Belénem Ruedą i Hibą Aboukiem w rolach głównych zostanie zaprezentowana na festiwalu w czwartek, 7 marca.

Oryginalny będzie miał wkrótce swoją premierę na antenie Antena 3. Wcześniej będzie on dostępny dla użytkowników premium atresplayer, jak to zwykle bywa we wszystkich serialach w sieci Antena 3.

Ze swojej strony „Un nuevo amanecer” zawita na festiwalu w Maladze w piątek, 8 marca. Oryginalna seria od atresplayer, w której występuje Yolanda Ramos, będzie miała premierę na platformie 10 marca.

„Eva & Nicole”

Aktorki i występują w serii „Eva & Nicole”. Wcielą się odpowiednio w Nicole i Evę, dwie kobiety z wyższej klasy Marbelli, które stają naprzeciw siebie w związku ze wspólną przeszłością, w której były przyjaciółkami. Jednak miłość do mężczyzny spowodowała, że ​​ich światy się rozdzieliły i teraz jedna z nich szuka zemsty.

Belinda Washington, , Ricardo Pereira, Oliver Ruano, Gonzalo de Castro, Javi Coll, Esmeralda Moya, , Sandra Cervera, Samy Khalil, Craig Stevenson, Almar G. Sato i uzupełniają obsadę serii.

Akcja serii „Eva & Nicole”, która będzie liczyła osiem odcinków po 50 minut każdy, rozgrywa się w Marbelli w latach 80., kiedy każdego lata po andaluzyjskim mieście przechadzały się gwiazdy Hollywood. W tym kontekście Nicole stała się jedną z najpotężniejszych kobiet w mieście, właścicielką nocnego życia Marbelli i modnego klubu nocnego. Nagle w jej życiu pojawia się duch z przeszłości: Eva.

Rywalizacja między tymi dwiema kobietami sięga czasów ich pobytu w Paryżu w 1972 roku, kiedy Nicole zatrudniła Evę jako kelnerkę i pokazała jej nocny świat. Zaczęły przyjaźń aż do pojawienia się Manuela, atrakcyjnego mężczyzny, który przykuł ich uwagę.

„Eva & Nicole” to produkcja we współpracy z Good Mood. Montse García i są producentami wykonawczymi z wytwórni Series Atresmedia, a reżyserują: David Molina, Antonio Hernández i Álvaro Vicario.

„Un nuevo amanecer”

„Un nuevo amanecer” pojawi się 10 marca na atresplayer. Ta nowa tragikomedia, w której występuje Yolanda Ramos, została stworzona, napisana i wyreżyserowana przez José Corbacho, któremu towarzyszy Belén Macías.Ta nowa seria, składająca się z ośmiu 30-minutowych odcinków, będzie dostępna dla użytkowników premium atresplayer i opowiada historię Candeli, granej przez Yolandę Ramos. Candela to znana i osobowość telewizyjna, która przez swoje problemy z alkoholem i narkotykami trafia do ośrodka detoksykacyjnego, gdzie odkryje przyczynę swoich nałogów, ale także znajdzie szansę na przejęcie kontroli nad swoim życiem, poprawić swoje błędy i zaczęcie od zera.

Oprócz Yolandy Ramos serialu uzupełniają Cecilia Freire, , Ágata Roca, Pau Durà, , , , Daniel Bayona Miller, , Francesc Ferrer, Judit Martín, Nadal Bin, Davida Ramireza i Mirelę Balic. Ponadto w fabule pojawią się także specjalne kolaboracje i występy innych artystów.

„Un nuevo amanecer” to produkcja Atresmedia Televisión we współpracy z Espotlight Media, a producentami wykonawczymi są Montse García, Anxo Rodríguez i Paula Cobo. Za scenariusz odpowiadają i Rafel Barceló.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź