Déjate Ver fot atresplayer

„Déjate Ver” wskakuje na prestiżowy festiwal Series Manía w Lille


nadal odnosi sukcesy w swoim zaangażowaniu w hiszpańską fikcję. Jeden z najbardziej chwalonych seriali ubiegłego roku, „”, został właśnie wybrany wśród najlepszych międzynarodowych serii na prestiżowym festiwalu , który odbędzie się w dniach 15–22 marca w Lille we Francji


Oryginalna , napisana i wyreżyserowana przez Álvaro Carmona, rozpoczęła wspaniałą podróż poza granice Hiszpanii. Francuski festiwal umieścił go w konkursie International Panorama na swojej ekskluzywnej liście 12 międzynarodowych seriali, w których aspiruje do kilku nagród, które zostaną przyznane, w tym dla najlepszego serialu, najlepszej reżyserii, najlepszego aktora i aktorki.

Festiwal pokaże i przeprowadzi oficjalną prezentację, która obejmie debatę-kolokwium na temat projektu atresplayer. Od swoich narodzin w 2010 roku Series Mania stała się kluczowym wydarzeniem dla najważniejszych agentów w międzynarodowej kreacji seriali, jednym z najważniejszych wydarzeń o największej globalnej projekcji.

” zostało także wybrany na wraz z „Zorras”, kolejnym oryginalnym serialem atresplayer, jednym z niewielu seriali wybranych na całym świecie, co stanowi kolejny przykład międzynarodowej siły w dziedzinie fikcji.

To nie pierwszy raz, kiedy stworzony przez Álvaro Carmonę triumfuje na tym prestiżowym francuskim festiwalu. W 2019 roku ‘Gente hablando' zostało nagrodzone na tym międzynarodowym festiwalu w kategorii Najlepszy Serial Krótkometrażowy. Do tego doszła nominacja do międzynarodowych nagród Emmy.

„Déjate ver” to Atresmedia Televisión we współpracy z . Montse García, Álvaro Carmona, Sonia Martínez i Borja Echevarría są producentami wykonawczymi projektu, a Lucía Alonso-Allende jest współproducentką wykonawczą.

International Sales jest międzynarodowym dystrybutorem „Déjate ver” i będzie obecna na Series Mania w Lille, wzmacniając pozycję i międzynarodowe znaczenie marki Series Atresmedia.

To jest „Déjate ver”

„Déjate ver” autorstwa Álvaro Carmony z Macareną Sanz w roli głównej to komedia dramatyczna z pieczęcią autora i wyraźną osobowością, obracającą się wokół poszukiwania siebie i potrzeby przekraczania 'granic' we współczesnym świecie.

Wychodząc z tej idei, serial porusza takie tematy, jak koncepcja i tożsamość, osobiste spełnienie, świat sztuki i rozrywki, samotność, idea rodziny czy obecne relacje z technologią, oferując widzowi świeży punkt, innowacyjne i pełne pomysłowości życie.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź