Clarissa Molina fot Instagram

Clarissa Molina robi ważny krok w swojej karierze: jest teraz bizneswoman!


weszła na nową ścieżkę… w świecie biznesu


Dominikanka nie ustaje w pracy, czego przykładem jest wprowadzenie na rynek jej linii odzieży i akcesoriów.

W wywiadzie dla People en Español  przyznała, że ​​zawsze chciała mieć własną markę. 

„To było coś, co zawsze chciałem zrobić. Projektuję od dawna, myślę o różnych pomysłach i produktach. To był dość długi proces i teraz był idealny moment na ponowne uruchomienie mojej platformy www.clarissamolina.com, której towarzyszy linia produktów” – skomentowała. 

Prezenterka wspomniała również, że każdy egzemplarz ma swoją esencję i to czyni markę wyjątkową. 

„Mogę zapewnić, że jest to produkt mający swoją esencję, stworzony z miejsca, w którym jest dużo miłości i w którym jestem całkowicie zaangażowana w badanie każdego szczegółu. Myślę, że to nie ja będę odpowiadać, ale ludzie, którzy podzielą się własnymi doświadczeniami” – dodała. Następnie skomentowała, że uczestniczy w procesie od projektowania elementów po ich promocję w sieciach społecznościowych. 

„Spośród wszystkiego, co robię, jest to obecnie jeden z moich priorytetów i chcę mieć pewność, że publiczność wyniesie z niego coś miłego. Powiem Wam coś bardzo ważnego, mam najlepszy zespół roboczy, bez któregokolwiek z nich nie byłoby to możliwe i jestem nieskończenie wdzięczny, że są w moim życiu” – wyjaśniła. 

Jakie rodzaje odzieży są dostępne? 

Pierwsza kolekcja tej propozycji zawiera krótkie topy, t-shirty, czapki i oversize. 

Zdaniem Clarissy Moliny wspomniane elementy są niezbędne w życiu codziennym. Można je łatwo połączyć z dżinsami, spodenkami, spódnicami, legginsami lub po prostu puścić wodze fantazji i pozwolić swojej kreatywności rozkwitnąć.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź