Baby Bandito fot Netflix

Chilijska seria „Baby Bandito” dostępna na Netflix


Ten  jest już dostępny w serwisie streamingowym 


W środę, 31 stycznia, ostatni dzień miesiąca, w serwisie , najsłynniejszej platformie streamingowej na świecie, odbyła się  chilijskiego serialu dramatycznego i thrillera .


Baby Bandito fot Netflix
fot Netflix

W ciągu ośmiu odcinków życie zapalonego skatera Kevina przybiera nieoczekiwany obrót, gdy zakochuje się w Génesis, uprzywilejowanej młodej kobiecie.


Baby Bandito fot Netflix
Baby Bandito fot Netflix

Zdeterminowany postawić wszystko na swoją miłość, Kevin angażuje się w ryzykowny plan obrabowania niebezpiecznego gangu gangsterów zwanego „los Carniceros / Rzeźnikami”. Jest to skomplikowany plan mający na celu wydobycie łupu wartego milion dolarów, który zmieni go w najbardziej poszukiwanego zbiega w kraju.


Baby Bandito fot Netflix
Baby Bandito fot Netflix

Gdy przeciwstawiają się zasadom i stają w obliczu intensywnych prześladowań, ich historia miłosna przeplata się z ekstremalnymi niebezpieczeństwami, gdy prowadzą niezwykłe życie, w którym pasja i ryzyko osiągają kulminację w ekscytującej podróży do Rzymu.

W rolach tytułowych występują i . Jak podkreślono w opisie serialu, akcja serialu rozgrywa się głównie w i stanowi kronikę życia Kevina Tapii, który planuje dokonać napadu. Spektakl skupia się także na zmaganiach bohatera, gdy ten próbuje poruszać się przez życie.

W sumie ma osiem odcinków. Wszystkie odcinki serialu ukazały się na platformie 31 stycznia 2024 roku. Serial wspiera także silna dodatkowa obsada, w skład której wchodzą tacy aktorzy jak , , i .

Odcinki serialu reżyserują Julio Jorquera Arriagada, Fernando Guzzoni i Pepa San Martín. Napisali ją Valeria Hoffman, Juan Andrés Rivera, Diego Muñoz i Luis Pérez García.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź