Evaluna Camilo INSTAGRAM @evaluna

Camilo i Evaluna potwierdzają, że po raz drugi zostaną rodzicami


Para pokazała, że ​​już przygotowują się na przyjście na świat nowego członka rodziny


i Eva Luna oficjalnie podali wiadomość, że powiększą rodzinę i że teraz będzie ich czworo, gdyż za pośrednictwem sieci społecznościowych poinformowali, że po raz drugi zostaną rodzicami, po tym jak w kwietniu 2022 roku pojawiła się ich o imieniu Índigo.

Poprzez emocjonujący film para pokazała, że ​​już przygotowują się na przyjście na świat nowego członka. Choć postanowili nie zdradzać jeszcze płci dziecka, zdradzili już imię, jakie będzie nosić i będzie to Amaranto.

W tym samym filmie ta słodka para w podała kilka szczegółów na temat tego, jak dowiedzieli się o przybyciu na świat nowego dziecka.

„Ten wiersz napisał do mnie , zanim dowiedzieliśmy się, że na ciebie czekamy. Podczas lotu z Madrytu do Miami zaczęliśmy wyobrażać sobie ciebie z imieniem i kilka tygodni później dowiedzieliśmy się, że już nam towarzyszysz. Jakże jesteśmy podekscytowani spotkaniem z Tobą. Twoja starsza siostra już chce się o nas troszczyć. Amaranto, czujemy się zaszczyceni, że jesteśmy Twoimi rodzicami. Dziękujemy Bogu za przywilej bycia Twoim domem. Oficjalnie my, Echeverri-Reglero, mamy CZWÓRKĘ” – czytamy.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź