Banda MS, Maluma i Natti Natasha potwierdzili, że zaśpiewają na Premios Lo Nuestro


Już 22 lutego odbędzie się gala wręczenia nowych nagród


Meksykańska regionalna  Banda MS, Kolumbijczyk Maluma i dominikanka  wystąpią na kolejnej gali , która odbędzie się 22 lutego w Miami, poinformowało we wtorek TelevisaUnivision, organizator ceremonii.

Latynoska sieć ogłosiła pierwszą rundę potwierdzonych artystów, którzy wyjdą na scenę, a którą uzupełnią artyści reggaeton y , a także argentyńska kompozytorka i performerka .

Maluma zaśpiewa w Kaseya Center w Miami, siedzibie ceremonii wręczenia nagród, jako główny faworyt tej edycji, podczas gdy , posiadająca trzy , zaprezentuje podczas wydarzenia swój nowy .Jak podało TelevisaUnivision w oświadczeniu, Portorykańczycy  y , w tym roku posiadający odpowiednio trzy i sześć nominacji, spotykają się ponownie, aby podczas ceremonii przedstawić wspólnie „niezapomnianą prezentację”.

Natomiast wspomnieli też o Banda MS: „Dzięki ponad 20-letniej historii dali muzyce Banda powiew świeżości, kreatywności i innowacyjności”. Grupa pojawia się w pięciu kategoriach .Ze swojej strony nominowana w trzech kategoriach  da „przedstawienie, które obiecuje wszystkich zaskoczyć” – czytamy w notatce.

Ceremonia Premio Lo Nuestro, to przyznawane w głosowaniu powszechnym, które odbywa się nieprzerwanie od 1989 roku i honoruje najwybitniejszych przedstawicieli muzyki latynoskiej.

Wśród 180 nominowanych w kolejnej edycji, podzielonych na 38 kategorii, faworytami są: Kolumbijczyk Maluma z 14 nominacjami, i  z odpowiednio 13 i 10 nominacjami, a także Feid i . mający po 9 nominacji.

W tegorocznej edycji śpiewaczki  i Olga Tañón oraz artysta reggaeton Don Omar otrzymają specjalne za swoją bogatą karierę, a Dominicans Ilegales dadzą specjalny upamiętniający ich trzydzieści lat doświadczenia.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź