red-flags fot. Atresplayer Premium

Atresmedia prezentuje pierwsze zdjęcia „Red Flags” w Berlinie


Atresplayer z sukcesem trafiło na Berlinale, prezentując seriale „” i „Zorras”, wybrane na całym świecie przez prestiżowy festiwal ze względu na potencjał obu tytułów na rynku międzynarodowym. Seriale i formaty , dystrybuowane przez TV International Sales, w dalszym ciągu podbijają publiczność na całym świecie, konsolidując Grupę jako dużą fabrykę treści wytwarzanych w Hiszpanii


Obie serie zostały zaprezentowane na prestiżowym festiwalu w sekcji Berlinale Series Market Selects przez zespół sprzedaży międzynarodowej . Obie spotkały się z doskonałym przyjęciem i wzbudziły zainteresowanie międzynarodowych operatorów.

” i „Zorras” to serie wybrane przez Berlinale jako tytuły wyróżniające się jakością spośród dużej liczby projektów prezentowanych z całego świata.

Wybrane przez Berlinale cykle miały doskonałą okazję do zaprezentowania się na rynku międzynarodowym. W ten sposób zarówno „Zorras”, jak i „Déjate Ver” miały podczas wydarzenia specjalny pokaz pod patronatem i pieczęcią selekcji Berlinale, łącząc potencjalnych nabywców z dystrybutorami i docierając do odbiorców na całym świecie.

atresplayer pokazało także po raz pierwszy w Berlinie pierwsze zdjęcia swojego autorskiego serialu „”, autorstwa twórcy „La edad de la Ira” – Nando Lópeza, jednego z seriali Atresmedia o największym międzynarodowym zasięgu w ostatnich latach. „”, którego premiera odbędzie się wiosną w atresplayer, miał premierę w Berlinie podczas panelu Next From Spain z udziałem samego twórcy i scenarzysty, Nando Lópeza oraz Diego del Pozo, menadżera ds. fabuły w . i Miguel García z międzynarodowej sprzedaży Atresmedia TV, który podał szczegółowe informacje na temat nowego projektu.Kulminacyjnym momentem było wyświetlenie we wtorek „” na targach Berlinale Series Market w sali CinemaxX2, pierwszego odcinka. To właśnie na Berlinale rozpoczęła się droga „”, kiedy w ubiegłym roku zaprezentowano pierwsze zdjęcia serii będącej kontynuacją udanego „Veneno”.

„Jesteśmy zachwyceni świetnym przyjęciem, jakie nasze tytuły w dalszym ciągu spotykają się na rynkach międzynarodowych. Berlinale Series Market to dla nas kluczowe wydarzenie i przykład tego, jak seriale Atresmedia są cenione na arenie międzynarodowej. „Zorras”, „Déjate Ver”, „Vestidas de Azul” i „Red Flags” były bohaterami tej edycji, wzmacniając w ten sposób jej sukces i uznanie nie tylko wśród publiczności, ale także krytyków” – mówił Jose Antonio Salso, dział zakupów menadżer ds. produkcji zewnętrznej i sprzedaży międzynarodowej w Atresmedia.

To jest „Déjate ver”

„Déjate ver” to produkcja Atresmedia Televisión we współpracy z Buendía Estudios. Montse García, Álvaro Carmona, Sonia Martínez i Borja Echevarría są producentami wykonawczymi projektu, a Lucía Alonso-Allende jest współproducentką wykonawczą.

„Déjate ver” autorstwa Álvaro Carmony z Macareną Sanz w roli głównej to komedia dramatyczna z pieczęcią autora i wyraźną osobowością, obracającą się wokół poszukiwania siebie i potrzeby przekraczania granic we współczesnym świecie. Wychodząc z tej idei, serial porusza takie tematy, jak koncepcja i tożsamość, osobiste spełnienie, świat sztuki i rozrywki, samotność, idea rodziny czy obecne relacje z technologią, oferując widzowi świeży punkt oraz innowacyjne i pełne pomysłowości.

To jest „Zorras”

„Zorras” to produkcja Atresmedia Televisión we współpracy z . Montse García i Merry Colomer są producentami wykonawczymi projektu, María Soler jest producentem współpracującym, a Lucía Alonso-Allende jest współproducentką wykonawczą.

Oparte na twórczości literackiej Noemí Casquet „Zorras” to historia przyjaźni i siostrzeństwa, erotyczno-świąteczna, punkowa, czuła i zabawna tragikomedia, w której w ośmiu odcinkach odkryjemy historię trzech przyjaciół, którzy przeżyją razem seksualną rewolucję, która na zawsze zmieni ich życie. Trzy kobiety chcące podbić świat, trzy wolne dziewczyny, które pokonają lęki i wspólnie doświadczą ważnych życiowych zmian.

To są „Red Flags”

„Red Flags” to produkcja Atresmedia Televisión we współpracy z Zeta Studios. To oryginalny pomysł Nando Lópeza, twórcy „La Edad de la Ira”. Jest to dramat dla nastolatków skupiający się na życiu seksualnym i emocjonalnym czwórki młodych ludzi. Dzięki ich doświadczeniom powstaje serial, który w bardzo bezpośredni sposób ukazuje seksualność pokolenia Z.

Toni (Diego Rey), Érika (Mar Isern), Luna (Iría del Valle) i Walter (Ibrahima Kone) są 'przyjaciółmi', ale nie znają się osobiście. Obserwują się nawzajem tylko w sieci społecznościowej, która jest dla nich tak realna jak samo życie. Tam cała czwórka dzieli się swoimi lękami, problemami, rozczarowaniami związanymi z ostatnimi doświadczeniami seksualnymi, które wystawiają na próbę ich przekonania na temat życia, miłości i przyjaźni.

Obsadę „Red Flags” uzupełniają , Diego Garisa, Pau Gimeno, Lizeth San Martín, Jacobo Camarena, Son Khoury, Laura Rozalén, Vera Cruz, Westley Camps, Xoan Fórneas, Oskar de la Fuente i Carlos Troya, oraz inni. Producentami wykonawczymi filmu „Red Flags” są Montse García, Antonio Asensio, Molina i Xavi Toll, a Lucía Alonso Allende jest współproducentem wykonawczym. Scenariusz reżyserują Nando López i Estel Díaz, a reżyserią zajmą się Ian de la Rosa i Estel Díaz.

To jest „Vestidas de azul”

„Vestidas de azul” to oryginalny serial autorstwa atresplayer wyprodukowany przez Atresmedia Televisión we współpracy z Suma Content. Montse García, Valeria Vegas i Andrea H. Catalá są producentami wykonawczymi serialu. Producentami powieści są Javier Calvo i Javier Ambrossi.

W zespole scenariuszowym „Vestidas de azul” pracują Valeria Vegas, Javier Holgado, Susana López Rubio, Javier Ferreiro, Mikel Rueda i Claudia Costafreda.

W nowej odsłonie część zespołu artystycznego „Veneno” powraca do „Vestidas de azul”. Lola Rodríguez po raz kolejny wciela się w Valerię. Ponadto Paca La Piraña, (Lola), Juani Ruiz, Alex Saint (Sacha), (Manola) i (Bienvenida) ponownie wcielają się w swoje postacie.

„Vestidas de azul” utrzymuje tę samą strukturę narracyjną co „Veneno”, łącząc teraźniejszość i przeszłość, splatając życie swoich bohaterów. Odnosi się do rzeczywistości osób transpłciowych w latach 80., bardzo wrogich dla grupy, poprzez sześciu bohaterów filmu dokumentalnego „Vestida de azul”. Wcielą się w nie Rossa Ceballos (dorosła Loren), Bimba Farelo (młoda Loren), Chloe Santiago (Tamara), (Eva) i Alma Gormedino (Josette), Penélope Guerrero (Nacha) i Keyla Òdena (Renee). W serialu biorą także udział Marisa Paredes, Susana Abaitua, , Luis Callejo, Estrella Extravaganza, , Anabel Alonso, Pedro Casablanc, Llum Barrera, Guiomar Puerta, Claudia Traisac, Nerea Rodríguez, i Juriji Der Klee.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź