Pedro El Escamoso fot disney+

Oto premiery Caracol TV w 2024 roku


Kolumbijski kanał rozpoczyna nowy rok silniej niż kiedykolwiek. W pierwszym kwartale będzie miało ponad pięć produkcji


 nadal daje miejsce nowym talentom, serialom i telenowelom, a rok 2024 nie będzie wyjątkiem.

Premiera w 2024 roku


Arelys Henao 2

historii piosenkarki, która triumfuje ze swoją karierą i spełnia jedno ze swoich największych marzeń: posiadanie własnej wytwórni płytowej, pojawi się na kanale w 2024 roku.

Bohaterowie: iLa Influencer

z podtekstem humorystycznym i oprawiony w aktualny motyw influencerów na portalach społecznościowych jest już dostępny w streamingu. Ale już wkrótce trafi do ogólnokrajowej telewizji w .

Opowiada historię Maritzy Matallany, młodej kobiety, która walczy o pozycjonowanie się na platformach społecznościowych, ale traci wszystko przez „Germen”, swojego chłopaka, influencera o wątpliwej reputacji, zdradzieckiego i manipulującego.

Kiedy jej reputacja zostaje zniszczona i zostaje napiętnowana jako nieodpowiedzialna, Maritza próbuje sobie z tym poradzić, a jedyną nadzieją jest Salvador, właściciel skromnej pizzerii walczącej o przetrwanie.

W rolach głównych: Mariana Gómez i Juan Manuel Mendoza.2

Jeden z najbardziej oczekiwanych przez kolumbijską publiczność projekt. Bohaterka przybywa z większą żądzą zemsty. Analía była w stanie pokonać potwora w postaci swojego ojca, Guillermo Leóna Mejíi, i zabrać go do więzienia. Czuje, że może być szczęśliwa z Pablo de la Torre, jej wielką miłością i kandydatem na prezydenta, ale Mejía powraca z większą nienawiścią.

W rolach głównych: , , i George Slebi.


La Venganza de Analía 2 fot Caracol
2 fot

Shaio Domínguez jest zdeterminowana, aby zmienić życie wielu kobiet.

Shaio wraz ze swoją siostrą i kuzynką założyła pierwszą międzynarodową agencję modelek. Przyciąga to uwagę wielu mężczyzn, którzy starają się zbliżyć do nich, jej agencji i najpiękniejszych kobiet w kraju.

W rolach głównych: Laura Barjum, Nicole Santamaria, .


Nicole Santamaría fot Caracol
fot Caracol

Po wielu latach powraca do swojej postaci.  zaczyna się od powrotu Pedro do kraju, aby spotkać się z przyjaciółmi, rodziną, a zwłaszcza z synem, ale rzeczywistość, którą postrzega, jest zupełnie inna.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź