Operación Marea Negra fot prime video

Ostatni sezon „Operación Marea Negra” ma już datę premiery


ogłosiło dzisiaj datę premiery finałowego sezonu swojej oryginalnej fabuły „” z Jorge Lópezem, Óscarem Jaenada, Luisem Zaherą i Minną El Hammani w rolach głównych – nie jest dostępna w Polsce


Platforma ogłosiła dzisiaj, że 9 lutego odbędzie się wyłączna premierę trzeciego sezonu popularnego serialu „”. Ponadto ujawniono pierwsze zdjęcia, na których możemy zobaczyć Jorge Lópeza w towarzystwie pozostałych bohaterów, w tym Miny El Hammani, która dołącza do obsady serialu w tym sezonie. Niestety, nie jest obecnie dostępna w Polsce (pozostaje opcja VPN).

W trzecim sezonie Operación Marea Negra występują  (Elite) w roli Nando, któremu ponownie towarzyszą m.in.: (Hernán),  (‘Marighella‘),  (‘Narcos‘),  (‘Sequia‘),  (‘As bestas‘),  (‘As bestas‘),  (‘Las leyes de la frontera‘), Miguel de Lira (‘Vivir sin permiso‘), Patricia Vico (‘Hasta el cielo‘) i  (‘White Lines‘).

W obsadzie ostatniej części znajdują się, oprócz Miny El Hammani (El internado: Las Cumbres), aktorzy: (El Pueblo) i („Tratamos demasiado bien a las mujeres”). 

Znana portugalska („Love ActuallyTo właśnie miłość ”) powraca do serialu po roli inspektor Carmo w pierwszym sezonie.


Operación Marea Negra fot prime video
Operación Marea Negra fot prime video

„Operación Marea Negra”

Ponieważ Nando Barreira stał się modnym pośrednikiem między Ameryką a Europą, utrata ważnej dostawy fentanylu stawia Nando Barreirę w najgorszej sytuacji: konieczność ponoszenia odpowiedzialności przed obiema stronami.

Od tego momentu Nando rozpoczyna wyścig z czasem, nie tylko po to, by odzyskać utracone zasługi od tych, którzy mu zaufali, ale także by umknąć policji, która tropiła go od miesięcy. Wyścig z czasem, w którym zachowanie prestiżu i wolności jest sprawą drugorzędną, a priorytetem jest utrzymanie się przy życiu.

Następny sezon „Operación Marea Negra”  będzie obejmował pięć 45-minutowych odcinków wyprodukowanych przez Ficción Producciones (Operación Marea Negra S1 i S2 , 3 Caminos). Na czele zespołu zarządzającego będą nadal Igor Legarreta i Oskar SantosZe swojej strony scenariuszowy trzeciego sezonu tworzą Asier Guerricaechebarria i Javier Echániz.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź