La Chica de Nieve (zdjęcie: Netflix)

Netflix ogłasza zdjęcia do drugiego sezonu „La chica de la nieve / Śnieżna dziewczyna” i ogłasza obsadę


ogłosił, że w najbliższy poniedziałek, 15 stycznia, w Maladze rozpoczną się zdjęcia do drugiego sezonu „La chica de la nieve /


Atypical Films produkuje dla serwisu sześcioodcinkowy thriller, w którym po raz kolejny występuje („El hoyo 2”, „Madres paraleles”) w roli dziennikarki Miren Rojo.  (El inocente, Smiley) dołącza do obsady jako Jaime, nowy kolega Miren z gazety „Sur”, oraz (La mesías, Vida perfecta), Marco Cáceres i (Entrevías) ponownie wcielają się w swoje role.

Obsadę uzupełniają Hugo Welzel (El hijo zurdo), (La noche más larga, Bajocero), (Rainbow, Magical Girl) i ().

Za ekranizację odpowiadają Jesús Mesas i Javier Andrés Roig (Deudas, Estoy vivo), a reżyserami ponownie są David Ulloa (La caza. Monteperdido) i Laura Alvea (Ánimas).

Drugi oparty jest na El juego del alma, bestsellerze opublikowanym przez Suma (Penguin Random House) przez pisarza Javiera Castillo, który sprzedał się w 2 300 000 egzemplarzy swoich powieści i wkrótce ogłosi datę publikacji swojej siódmej książki.

Zdjęcia będą realizowane w ciągu najbliższych kilku tygodni w Maladze i Madrycie.

Pierwszy La chica de la nieve / ” już w tygodniu premiery znalazł się na światowej liście jako nr 1 najczęściej oglądanych nieanglojęzycznych seriali w serwisie Netflix i przez kilka tygodni znajdował się w pierwszej dziesiątce 77 krajów, w tym na pierwszym miejscu w takich krajach jak , Francja, Szwecja czy Belgia i wielu innych.

Drugi sezon serialu „La chica de la nieve / Śnieżna dziewczyna”

„CHCESZ ZAGRAĆ?” To pytanie zapisane na kopercie zawierającej polaroid z zakneblowaną młodą kobietą jest początkiem makabrycznej gry, Gry Duszy, w której dziennikarka Miren Rojo () postawi na szali swoje życie, a nawet zdrowie psychiczne.

Po wydarzeniach, które miały miejsce w pierwszym sezonie, Miren tym razem bada elitarną szkołę, która wydaje się być przyczyną zaginięcia i morderstwa dwójki młodych ludzi. Zrobi to wspólnie z Jaime (), dziennikarzem śledczym, który uciekając przed przeszłością i próbując odzyskać utraconą reputację, trafia do gazety Sur. Tajemnice, sekrety, kłamstwa i postacie równie pełne ran, jak sama bohaterka.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź