Muertos SL fot movistar+

Movistar Plus+ zamawia drugi sezon „Muertos SL” przed premierą pierwszego


Alberto i Laura , doceniani za sukcesy dzięki serialom takim jak „La que se avecina” we współpracy z Amazon Prime Video i „Machos Alfa” w serwisie Netflix, rozszerzyli swój talent twórczy na Plus+ dzięki nowemu projektowi „


Zapowiedziany w październiku projekt zadebiutuje wkrótce na hiszpańskiej platformie i już wzbudził duże oczekiwania ze względu na prestiż rodzeństwa .

Zdjęcia do „” odbyły w Madrycie, gdzie zbudowano imponującą scenografię, która w najdrobniejszych szczegółach odwzorowuje dom pogrzebowy.

Choć konkretna data premiery nie została jeszcze ogłoszona, wiadomo, że zadebiutuje gdzieś w 2024 roku. Charakterystyczna pieczęć rodzeństwa Caballero zainspirowała Plus+ do całkowitego zaufania temu projektowi jeszcze przed jego premierą.

FormulaTV ujawniło, że przedłużyło „Muertos SL” na drugi sezon, wykazując duże zaufanie do serialu. Decyzja ta nie jest niczym niezwykłym, biorąc pod uwagę ciągły sukces poprzednich projektów Caballeros.

Co więcej, zdecydowali się nie czekać z rozpoczęciem produkcji drugiego sezonu, łącząc zdjęcia dwóch pierwszych sezonów. To praktyczne podejście pozwala na ciągłą i wydajną produkcję.

Po zakończeniu zdjęć do pierwszego sezonu, który trwał osiem tygodni i obejmował osiem odcinków po 30 minut każdy, oraz po krótkiej przerwie świątecznej, zespół wrócił do pracy, aby rozpocząć prace nad drugim sezonem.

Łatwość, z jaką przyznał drugi sezon „Muertos SL”, wynika po części z dobrej reputacji rodzeństwa Caballero, których poprzednie dzieła, takie jak „‘La que se avecina” i „El pueblo” również w Prime Video podobnie jak „Machos Alfa / Samce Alfa” w serwisie Netflix, zdobyły ogromne uznanie publiczności.


Muertos SL fot Movistar+
Muertos SL fot Movistar+

Co więcej, inwestycja dokonana w „Muertos SL” sugeruje, że jeden sezon nie wystarczy, aby zamortyzować koszty, w związku z czym konieczny jest drugi sezon. Można to było zobaczyć już wcześniej w „‘La que se avecina”, który wraz z przeprowadzką do nowego budynku został przedłużony na kolejne trzy sezony.

Wreszcie strategia filmowania Caballeros, polegająca na łączeniu dwóch sezonów w jednej sesji zdjęciowej, jest u nich powszechną praktyką, co widać w przypadku „El pueblo”, do którego tego samego lata kręcono dwa kolejne sezony.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź