Kali Uchis fot youtube

Kali Uchis ogłasza swoją pierwszą ciążę


i Don Toliver będą mieli pierwsze  


 , znana z takich hitów jak Telepatía” i „Te mata”, ogłosiła za pośrednictwem sieci społecznościowych, że jest w ciąży i spodziewa się pierwszego dziecka z amerykańskim piosenkarzem Donem Toliverem. Rozpoczyna teraz nowy, ekscytujący etap w Swoim życiu. 

„Zakładamy naszą rodzinę. Nie zajmiemy tu zbyt dużo czasu, bo będą małe kupki; mama i tata nie mogą się doczekać, aby podzielić się z tobą naszym życiem” – to ciepłe słowa, które para skierowała do syna w poście na Instagramie. W poście znalazły się klipy ujawniające intymne momenty, pokazujące brzuch piosenkarki oraz rapera pieszczącego i całującego jej brzuch, a także dzielących się tańcami, czy nawet z krótkimi fragmentami z ństwa.


Kali Uchis fot instagram
Kali Uchis fKali Uchis fot instagramot instagram

ta następuje tuż przed wydaniem słynnego hiszpańskiego albumu . Jednak do tej pory data narodzin przyszłego członka rodzin pozostaje nieznana.

W 2021 roku Don Toliver publicznie ujawnił swoją relację z artystką, podkreślając, że choć nie okazali publicznie swojej miłości, to płynęła ona naturalnie. Para współpracowała przy kilku okazjach, promując takie utwory jak „What You Need” i „Drugs N Hella Melodies”Dodatkowo Toliver wyraził swój podziw dla sztuki Kali Uchis, podkreślając jego możliwości twórcze.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź