Kate del Castillo fot Telemundo

Chavela: nowy serial prowadzony przez Kate del Castillo


jest bohaterką nowego serialu o Chaveli Vargas


Po nienagannym występie w roli La Reina del Sur dla Telemundo  wcieli się w mityczną kobietę w czerwonym poncho. 

 to tytuł nowego serialu Televisión powstałego we współpracy z , który będzie opowiadać o życiu i karierze kultowej piosenkarki Chaveli Vargas. 

Według pierwszych doniesień za napisanie i zaprezentowanie wspomnianej propozycji, która będzie składać się z ośmiu rozdziałów opartych na książce Dos Vidas Need: Las Verdades de , odpowiada Arantxa Echevarría, zdobywczyni nagrody Goya dla najlepszego nowego reżysera.

Chaveli

jako  

wcieli się w kobietę, która odważnie odrzuciła konwencje swoich czasów i zatriumfowała w meksykańskiej muzyce popularnej. 

Kate del Castillo

Historia

Wewnętrzna walka z osobistymi demonami, udręką i alkoholizmem popchnęła ją do zostania pionierką, wychodząc na scenę i wykonując meksykańskie piosenki z gitarą przyciśniętą do serca, tradycyjnym poncho i tequilą w dłoni. 

Dzięki swojej charyzmie i sposobowi bycia potrafiła urzekać nie tylko mężczyzn, ale także kobiety. 

Kim była

María Isabel Anita Carmen de Jesús Vargas Lizano urodziła się w 1919 roku w Kostaryce, ale karierę artystyczną rozwijała w Meksyku – kraju, gdzie zmarła w 2012 roku w wieku 93 lat.

W 2007 roku Chavela Vargas, jak powszechnie nazywano ją w mediach, otrzymała od Akademii nagrodę i po ostrej krytyce za to, że nie jest Meksykanką z urodzenia, odpowiedziała: „Meksykanie rodzą się, gdzie chcemy”. Data wydania 

W tej chwili nie wiadomo, kiedy zostanie wydany, ale oczekuje się, że stanie się to w drugiej połowie roku.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź