W filmie fabularnym „” bohaterka odkryje, co jest jej pasją, a także przekona się, że status nie jest w życiu najważniejszy


Po swojej zarozumiałej, wysokiej klasy roli, którą zagrała w filmie „Perdidos en la noche”, Bárbara Mori po raz kolejny wciela się w podobną postać, ale w jaśniejszym tonie.

fabularny „” w reżyserii Peruwiańczyka Ricardo de Montreuila, z którym współpracowała przy filmie „La mujer de mi hermano” (2005), znajduje się obecnie w fazie postprodukcji.

„To opowieść o kobiecie, która dorastała w wyższych sferach Limy i wierzyła, że ​​status jest najważniejszy, ale nagle pojawia się niewierność, traci męża i wszystko, co miała” – opisuje szczegółowo Mori.

„A dzięki kolorowemu człowiekowi, który pracuje w domu, ale na którego patrzy z pogardą, odnajduje pasję swojego życia” – dodaje.

W przeciwieństwie do „Perdidos en la noche”, brutalnego dramatu, który wciąż jest odtwarzany w kinach w wielu krajach, „Mistura” jest lekką produkcją.

jest piękny i pełen komedii. Musiałam mówić z peruwiańskim akcentem, ale mówią, że wyszło mi to bardzo dobrze” – komentuje z rozbawieniem .

W obsadzie znaleźli się także m.in.  Christian Meier (”La malquerida”), Stefano Meier (”Melancolía”) i Vanessa Saba (”Travesuras de la niña mala”).

Bárbara Mori dodaje kolejne projekty

Niedawno w Meksyku bohaterka „Rubí” i „La negociadora” zakończyła do „Los dos hemisferios de Lucca”, opowieści opartej na książce Bárbary Anderson pod tym samym tytułem, opowiadającej o jej własnych doświadczeniach związanych z posiadaniem syna z porażeniem mózgowym.

Film wyreżyserowała Mariana Chenillo („Soy tu fan”), a obok niej zagrał Juan Pablo Medina.

„To podróż, którą przeżywają oboje rodzice ze swoim synem Luccą, który urodził się z ciężkim porażeniem mózgowym. Wszystko się komplikuje, dopóki ona (jej bohaterka) nie spotyka kogoś z Indii, kto ma maszynę do generowania neuronów i dzięki niej radzi sobie coraz lepiej” – powiedziała Barbara.

Ma także nadzieję, że w tym roku na mały ekran trafi także „Las Azules”, opowiadający o pierwszych kobietach w policji w Meksyku w latach 70. XX wieku, gdzie jest główną bohaterką.

Czekamy na więcej ów Barbary Mori!

Udostępnij

Zostaw odpowiedź