Una vida menos en Canarias fot atresplayer

Antena 3 ustala datę premiery „Una vida menos en Canarias”


rozpoczyna rok w wielkim stylu ekskluzywną premierą „” w niedzielę, 28 stycznia. W związku z tym kontynuuje swoje silne zaangażowanie w oryginalną fikcję i będzie miała premierę tej nowej serii na platformie, zanim pojawi się ona w godzinach największej oglądalności na antenie


to policyjny proceduralny rozgrywająca się na Wyspach Kanaryjskich, w rajskim środowisku, gdzie w każdym odcinku wydział zabójstw rozwiązuje sprawę karną.

Ginés García Millán i Natalia Verbeke grają odpowiednio Luisa Lacasę, weterana inspektora, który musi zgodzić się na przymusowy transfer na wyspy i przystosować się do wszystkiego, czego nienawidzi: upału, piasku i turystów, oraz Nairy Oramas, inspektor kochającą wyspy, która pomimo dzielących ich różnic i rywalizacji będzie musiała stworzyć z Luisem zgrany .

Paco Marín, , , , Luna Zuazu, , , Elisa Matilla, Thais Blume i uzupełniają obsadę fabularną, która jest już kręcona w różnych lokalizacjach w Madrycie i Wyspy Kanaryjskie.

„Una vida menos en Canarias”, które składa się z 5 rozdziałów po 50 minut, to produkcja Canarias we współpracy z Canarias. César Benítez, Emilio A. Pina, Emilio Amaré, Álvaro Benítez i Fran Carballal są producentami wykonawczymi tej fikcji, której jest częścią wytwórni Series . Lucía Alonso-Allende jest współproducentką wykonawczą. Fikcję, stworzoną przez Frana Carballala, i Curro Royo, wyreżyserowali Inma Torrente i Moisés Ramos Paíno.

scenarzystów tworzą , Nano López Moure, Pablo Manchado i Nerea Gil, Fran Carballal jako koordynator scenariusza i Raquel Busca jako analityk scenariusza. Emilio Perea jest dyrektorem produkcji. Na czele działu artystycznego stoi Purificación Adorna. Zdjęcia wyreżyserował Víctor Tejedor Navares, a za kostiumy odpowiada Alberto Luna. Za montaż i postprodukcję odpowiada Ángel Armada.

Historia „Una vida menos en Canarias”

Luis Lacasa, prestiżowy inspektor wydziału zabójstw w Madrycie, zmuszony jest zgodzić się na przeniesienie na Wyspy Kanaryjskie i przystosować się do wszystkiego, czego nienawidzi: upału, piasku i turystów, ale przede wszystkim do Nairy, charyzmatycznej inspektorki, miłośniczki swojej ziemi, z którą pomimo różnic i rywalizacji stworzył zgrany zespół.

Zimny ​​i intelektualny Kastylijczyk cierpi na achromatopsję – dysfunkcję wzroku, która sprawia, że ​​widzi życie w odcieniach szarości, bez kolorów – co jest patologią, która pogłębia jego tajemnicę. W tym przestępczym raju inspektor ponownie spotyka się ze swoją córką Jimeną, znaną szefową kuchni, z którą był w separacji od czasu śmierci żony, w wyniku wypadku, który ma swoje konsekwencje.

Życie na wyspach zmusi go do opuszczenia swojej strefy komfortu, spotkania z córką i zadziwienia niepokojącym szczegółem.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź