Yandel i Ewing Athletics

Yandel i Ewing Athletics łączą siły, tworząc historyczne tenisówki z limitowanej edycji


Wyjątkowy but trafi na rynek w styczniu 2024 roku


 i połączyli siły, aby zaprezentować limitowaną edycję tenisówek o nazwie „Ewing x Rogue”, a premiera planowana jest na początek 2024 r. Ta historyczna to pierwszy raz, kiedy marka nawiązała współpracę z gwiazdą muzyki latynoskiej.

„Jestem wielkim fanem i kolekcjonerem ów, a także wielkim fanem legendy NY Knicks i członka Galerii Sław NBA Patricka Ewinga” – powiedział w oświadczeniu prasowym , gwiazda . „Teraz mogę mieć własne we współpracy z jedną z jaśniejących gwiazd świata sportu. To niesamowite uczucie rozpocząć nowy rok wprowadzeniem modelu Ewing x Yandel Rogue, ponieważ w 2024 roku but ten również będzie obchodził 30-lecie swojego istnienia.”

„Po raz pierwszy w historii naszej marki współpracujemy z latynoskim artystą, więc słusznie, że współpracujemy z legendą” – dodał jamajsko-amerykański trener koszykówki i były zawodowy sportowiec.

Zarówno Yandel, jak i Ewing sfilmowali kampanię produktu w Nowym Jorku. 

Przygotowane w specjalnym pudełku z logo Ewing i Yandel, tenisówki – zaprojektowane z szaro-białej cholewki z nubuku i skóry z akcentami w kolorze scuba blue – są dostarczane z hiszpańskojęzyczną książeczką z historią buta i bibułką z nadrukiem flagi

Ewing x Yandel Rogue będą dostępne do zakupu 5 stycznia 2024 r. na stronach ewingathletics.com i yandel.com.  


Udostępnij

Zostaw odpowiedź