Grettell Valdez fot Instagram

Wyzywająca postać Grettell Valdez w jej powrocie do telenoweli Televisa


wróciła do Televisy po trzech latach nieobecności na ekranach


przygotowuje się do nagrania nowego projektu dla tej firmy po Los Pecados de Bárbara. 

Niedawno potwierdzono jej udział w nowej wersji , a teraz to sama zdradziła kilka szczegółów. 

„Jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ zamknięcie roku w pracy jest błogosławieństwem, a zwłaszcza jeśli jest to wspaniała historia, niesamowita postać, wspaniali koledzy, mam na myśli po prostu wow. Kiedy pracuję, jestem nieskończenie wdzięczna za dobrą zabawę i świetną obsadę” – skomentowała. 

Artystka podkreśliła także dobre relacje, jakie utrzymuje z wieloma aktorami występującymi w tej propozycji. 

„Pracowałam z wieloma, mamy świetną chemię, więc myślę, że to wszystko ułatwi i sprawi, że historia będzie sprawiała przyjemność” – dodała.

Jaką postać zagra?

Valdez ogłosiła, że ​​wcieli się w matkę bohaterki, postać, która spada na barki Camili Valero. 

„Moja postać jest niesamowita, jestem matką Juany. Ma bardzo młodą córkę, a właściwie jest od niej o 16 lat starsza. Nigdy nie lubiła tego, że została matką, tak, gdy była tak młoda, ale teraz, gdy jest starsza, jest jak jej siostra, wiesz? Są jak siostry” – wyjaśniła. 

„To bardzo zabawne, jak Juana, jej własna córka, skupia się na niej i mówi jej: «Mamo, ty jesteś mamą»” – dodała. Po tym przyznała, że ​​kiedy powiedziano jej, że będzie mamą 20-letniej dziewczyny, trudno było jej się zaaklimatyzować, ale teraz jest szczęśliwa. 

„Kiedy powiedzieli mi: «ona ma 20 lat, a ty 36», odpowiedziałam: «Och, idealnie! Jest młodsza ode mnie, jest idealna», więc nic. Lubię interpretować, a kiedy historia jest niesamowita, a postać wspaniała, będę tutaj” – podsumowała w oświadczeniach zebranych przez Eden Dorantes. 


Udostępnij

Zostaw odpowiedź