rbd fot sieci społecznościowe

RBD dotrzymuje słowa i żegna się na stadionie Azteca


Pomiędzy łzami, krzykami i brawami dał swój ostatni koncert


udało się zadowolić wszystkich swoich fanów, zamykając trasę „Soy Tour” na monumentalnym stadionie , na którym odbył się ostatni Anahí, Maite, Dulce, Christophera i Christiana, którzy zaśpiewali przed ponad 80 tysiącami publiczności.

Fani meksykańskiej grupy zebrali się na miejscu, aby podzielić się każdą chwilą tego doświadczenia, ponieważ artyści ujawnili, że treści opublikowane na TikTok będą częścią nowego teledysku do ich najnowszego singla zatytułowanego „Cerquita de ti”.

żegna się ze sceną

„Dobranoc Meksyku, to spełnienie marzeń. Dzisiejszy wieczór jest pełen uczuć i melancholii, nieskończonych podziękowań. Dobranoc stadionie ” – powiedziała Anahí, która otworzyła przemówienia i towarzyszyła jej Dulce, aby powitać publiczność.

Świętując sukcesy odniesione podczas trasy koncertowej i wpływ, jaki jej miała na pokolenia, Dulce María skorzystała z okazji, aby wyrazić swoją wdzięczność publiczności, która czekała na ich ponowne spotkanie na scenie ponad kilkanaście lat.

„15 lat temu mieliśmy się pożegnać tutaj, na tym stadionie, ale dziś jest ostatni koncert w naszym kraju i jesteśmy pełni emocji, pod wrażeniem, widząc to miejsce pełne tak wielkiej miłości, dziękujemy za utrzymanie RBD przy życiu,” – powiedziała Dulce María.Podobnie Christian Chávez był jednym z członków, który podczas trasy wzbudził najwięcej kontrowersji ze względu na swoje ekstrawaganckie kostiumy, dlatego w połowie koncertów piosenkarz wygłosił przemówienie w obronie swojej wolności .

Wy, którzy byliście bez miłości, wy, którzy wpadliście w przepaść i myślicie, że już się nie podniesiecie, spójrzcie na siebie, spójrzcie na mnie, zawsze możecie wstać. A jeśli walka o moją wolność robi ze mnie dziwkę, Jestem dziwką (puto oznacza dziwkę), bo walczę o to, kim jestem i w co wierzę i nadal będę walczyć o prawdę, bo jestem motylem i latam'” – dodał, pokazując koszulkę z napisem.Było to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń roku 2023, a na ostatnim koncercie RBD uczestniczyły różne osobistości, w tym Alan Estrada, Wendy Guevara, Checo Pérez, a na scenie zagościł także Pedro Damiána, który odegrał kluczową rolę w powstaniu grupy.


@soydannap

Checo Perez en el KISSCAM de bésame sin miedo en el ultimo concierto de RBD en el Estadio Azteca 21 de Diciembre 🌟🌟 #checoperez #rbdtour2023 #rbdestadioazteca

♬ sonido original – Danna Paola 🥀

Orędzia Pokoju i Akceptacji

Przez cały koncert przesłanie zespołu wykraczało poza muzykę.  i w przejmujący sposób wezwali do pokoju, wspominając tych, których nie ma już z nami. Christian, ubrany w różowy garnitur charro, wygłosił fascynujące przemówienie na temat wolności seksualnej i akceptacji, które odbiło się szerokim echem wśród publiczności.

„Brak słów, aby ci podziękować, kiedy rozmawialiśmy o tym rok temu, nie wyobrażaliśmy sobie tego, dziękujemy za nadanie znaczenia temu marzeniu, o którym zdaliśmy sobie sprawę, że było również nasze, RBD to ty, a nie my” – powiedziała wraz z Christopherem Uckermannem, który dodał:

„Widząc, że jest to coś wyjątkowego dla naszych serc, chcę, żebyśmy podnieśli ręce i wysłali zbiorową energię, aby zatrzymać wojny, jesteśmy zmęczeni przelewem krwi. Chcę zadedykować tę piosenkę wszystkim, których nie ma już z nami” – powiedział przed kontynuowaniem utworu „Inalcanzable”.

„Dziś zamyka się cykl i bardzo trudno jest się pożegnać, nie wiemy, co może się wydarzyć, ale dziś chcę ci podziękować za całą miłość, którą nam dałeś, za to, że o nas nie zapomniałeś, dziękuję, że nie przestawałeś marzyć dziękuję, że pomogłeś mi uwierzyć w siebie i pokonać wszystkie moje lęki” – tak Dulce pożegnała się z fanami.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź